Järjehoidjad

Legend Manast

Alternatiivsed nimed:

Legend of Mana on 2000. aastatel ühel mängukonsoolil välja antud rpg-märulimängu remasterdatud versioon. Mängul on väga ilus piksligraafika, peaaegu iga asukoht on kunstiteos. Remaster-versiooni väljaandmiseks ei tehtud radikaalseid muudatusi, suurendati tekstuuride suurust ja tehti väiksemaid muudatusi taustaanimatsioonides. Sellele vaatamata näeb mäng ilusam välja kui paljud kaasaegsed projektid ja meenutab muinasjuturaamatu animeeritud värvilisi illustratsioone.

Lugu algab sellest, et teile räägitakse maailma gabelast, kui maagiline keeristorm pühkis sõna otseses mõttes maakera pinnalt kõik minema ja lahustas selle õhus. Kuid säilis teatud arv esemeid, mis on manat sisaldavad külmutatud mälestused. Üks neist seinakellade esemetest kukkus tuulekeerisest välja ja kukkus maapinnale ning nii tekkiski maja, sest esemes oli mälestus hubasest kodust. Kuid maja ei olnud tühi, nii et kangelane langes maapinnale, kelle varjus taastate hävitatud maailma.

Enne Legend of Mana, mängimist valite oma tegelasele nime ja soo. Unenäos näeb teie kangelane unes manajumalannat, kes palub teil teda leida, kuid ei jäta vihjeid, kuidas seda teha. Majast lahkudes kohtate puuraugu, see on olend taimede perekonnast. Borer annab teile veel ühe artefakti, mille kaardile asetades taastate kogu kadunud maailma piirkonna koos selle elanikega. Pärast seda minge taastatud maale ja täitke ülesanded, mida kohalikud teile annavad. Mängus kui sellises põhilugu pole, kuid täites väga erineva iseloomuga väikeseid ülesandeid, komistate siin-seal loo osade otsa. Iga taastatud ala sisaldab artefakti, mille leidmisel saate taastada teise territooriumi. Korraldage salvestatud maad kaardil oma äranägemise järgi, iga mängija saab lõpuks oma ainulaadse maailma.

Kõik ülesanded salvestatakse päevikusse, kuid see ei sisalda üksikasju, seega peate selle kõik meelde jätma või üles kirjutama.

Ülesanded võivad olla väga erinevad:

 • Abi pereprobleemide lahendamisel
 • Õppige tundmatu keel
 • Aita kooliõpilasi
 • Parandage armastajate vahelisi suhteid
 • Või leia kurjategijad ja karista neid

Ja see on vaid väike nimekiri. Mängus on lihtsalt palju ootamatumaid ülesandeid.

Mitte ilma lahinguteta.

Võitlussüsteem, ehkki see sisaldab palju erinevaid trikke ja kombinatsioone, võimaldab teil siiski lüüa vaenlasi väikeste löökidega, mis takistavad kurikaelal teid vastuseks rünnata. See on keeruline ainult siis, kui vaenlasi on mitu või kui tegemist on ülemusega, kes suudab kahju blokeerida.

Relvade valik on üsna suur.

Siin on:

 1. pistodad
 2. Mõõgad
 3. Töötajad
 4. teljed
 5. Haamrid
 6. Nunchaku

Igal relval on oma üsna rikkalik trikkide arsenal.

Iga relva saab parandada võrra, kuid peate ootama, kuni sepikoja avate. Selles saate luua esemeid ka improviseeritud materjalidest.

Tagahoovist leiate rääkiva puu, mis aitab teil vilja kasvatada. Nad ei saa mitte ainult tervist või mana täiendada, vaid ka muuta kangelase omadusi.

Finaalis saate Mana mõõga kätte, et võidelda peamise bossiga. Arendajad ei kiirusta viimasesse lahingusse astuma. Mäng on tohutu, ärge kiirustage sellega hüvasti jätma, täitke ülesandeid ja nautige olemist selles värvilises maagiaga täidetud maailmas.

Legend of Mana tasuta allalaadimine, kahjuks see ei tööta. Kuid saate mängu osta Steami mänguväljakul või arendajate ametlikul veebisaidil.

Installige mäng kohe, et sukelduda kaunisse muinasjutumaailma, kus isegi vaenlased näevad päris armsad ja mõnikord isegi naljakad välja!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more