Järjehoidjad

The Legend of Heroes

Alternatiivsed nimed:

mäng Legend of Heroes päästa maailma.

iPlayer Legend of Heroes massiliselt multiplayer rollimäng, kus kangelane leiab ise ilus fantaasia maailm täis seiklus ja oht, samuti reisida erinevates linnades kiire sõbrad. Mängija tema iseloomu pikk tee, tema eesmärk on päästa virtuaalse maailma kohutav kaabakas ja kohutav koletised ja missioon jõukus ja rahu virtuaalse universumi sajandeid.

erakorraline seiklustest kangelane on tugev ja tark, omandada kogemusi ja teenida kuulsust, kogeb palju tõelisi sõpru, et taastada oma linna ilus loss, ja vaba aega verine lahingud kurjade jõudude saab tegeleda põllumajandusega.

Mäng on väga ilus, ta täiesti jälgitav graafika, värve ja muidugi mängijad, juhtimine. See on suur pluss vaba brauseri mäng, mis ei pea alla laadida programmi, kuid võite minna ühe konto alt erinevatest arvutitest.   Et saada magic maailma mängu The Legend of Heroes registreerimine on nõutav, et see loob pildi mängu ja salvestada kõik saavutusi täiendavaid sisendeid. Registreerida saab kahel viisil, kasutades sotsiaalsete võrgustike saite või e-posti aadressi.

 

 

Omadused The Legend of Heroes

Alustades mängu mängida The Legend of Heroes kasutajad peavad kindlaks iseloomu. Suuremate, mängijad saavad luua muid sümboleid, kuid algne autor andis valida kolme liiki eri soost tegelased, pead otsustama ühe:

  • Strelok – vilgas, sitke, täpne võitleja, kes suudab lüüa vaenlased kauguselt.
  • – Warrior tugev, hästi kaitstud kangelane, see on ideaalne lähivõitluses.
  • – mustkunstnik Lord of magic ilm ja Potions. Tema imevõimetega ei saa ainult purustada vaenlase kaugelt, aga ka hävitada vaenlase meeskond ja veel ta on võimeline terveks tema kaaslased lahinguväljal.

Chem suur hulk lahingutes osalenud kangelane, seda rohkem ta kogeb, et see aitab tal arendada oskusi.

Mängus The Legend of Heroes saab mängida, võitlevad vastased kontrollib tehisintellekti ja tegelikele mängijatele praegu võrgus. Omakorda põhinev tulekustutussüsteem, kasutaja saab valida taktika panna oma tegelased ja kaaslased lahinguväljal. Mobs ja ülemused lahing ise toimub automaatselt, kuid võitleb tõeline vastased oleks võimalik sekkuda käigus lahingut.

Hero City algusest kogu suletud, seisab üksildane loss on kivine järskudel nõlvadel mägedes ja portaali avab tee lahing tsooni. Isegi treeningu ajal muutub kättesaadavaks sepikoda, see on funktsioon loomine ja parandamine relvi, see nõuab kas hõbe või teemandid mängu raha, väärtuslikud vahendid, mida saab osta päris raha või teenida täites ülesandeid. Mida kõrgem on mängija liigub läbi taset, seda rohkem võimalusi see avab ja ehitised. Altar võimaldab palgata uusi kangelasi, treeninglaager, muutes selle tugevamaks ning kõikvõimalike maa-aluste ehitamine avab uued uksed suur mäng maailmas.

mäng Legend of Heroes hoolimata asjaolust, et vaba juurdepääs on vähem kui kuus kuud, on kogunud palju fänne. Toas virtuaalses maailmas, siis ei saa võidelda ainult tegelikele mängijatele, vaid ka sõpru neile, vestelda ja liituda gild. Gild aitab taluma tugevat ja salakaval vaenlane ja võida kus üksi ei ole võimalik teha.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more