Järjehoidjad

Legend: Legacy of Dragons

Alternatiivsed nimed: Andmeid, Andmeid

Legend: Legacy of Dragons Online - on veebipõhine online rolli mäng (MMORPG), mis on valmistatud stiilis fantaasia. Igaüks võib saada mängu, mis ühendab üks sõdivad pooled - või Magmars Inimesed ja sukelduda tulivihane lahing.

Online RPG Legend: Legacy of Dragons mäng ei nõua kliendi paigaldamist, mille saab alla laadida otse kohapeal mängu (pealehel). Tööta korralikult, peab klient installida viimane versioon Flash Player. Paigaldamiseks vajate rohkem, et oleks kõvakettal oli vähemalt 1,50 GB vaba ruumi.

Mängu siseneda, peate Registreeri Legend: Legacy of Dragons: On kaks võimalust registreerida abiga sotsiaalsed võrgustikud ja Jutusait.

Kui teil on registreeritud konto Mail. ru, Facebook, Klassikaaslased või kontakt, siis saab kasutada registreerimine kohapeal: klõpsa soovitud ikoon üks sotsiaalseid võrgustikke, mis on pandud kodulehekülg ja järgige juhiseid. Teine võimalus registreerida: kodulehekülg valida mängu server, klõpsake "Registreeri" nuppu, mis avaneb, sisestage väljad registreerimise e-posti aadress ja parool. Edasi minna järgmisele lehele, vali inimesed (mille eest te mängida), siis on inimesed või inimesed Ogriya Khair. Pärast seda valida sugu iseloomu, kiirenemist tema välimus ja kuju, anda talle nimi (või hüüdnimi) ja nõustumiseks mängu. Kõik selle registreerimine mängus Legend: Legacy of Dragons lõpeb. Võib alata Legend: Legacy of Dragons mängida.

Läinud mängu pärast küsib, siis on vaja täita mitmeid ülesandeid esialgu aidata kohaneda mängu ja saada oma esimene teevad.

Legend: Legacy of Dragons online mäng on sellised omadused:

Iga märk on põhiomadused, see eluvõime, kaitse, intuitsiooni, Agility, Strength, Speed, elujärg, kahju ja Valor. Esineb ka rohkem Sõit:

Race Magmars - Feo olendite maailma, kes elavad mandril Khair. Neil on suur füüsiline võimekus ja tugev vaim armee laastav jõud ja kõrge distsipliini. Nad on vaprad, Hardy ja meeleheitel

Race People - inimesed maailmas Feo, kes elavad mandril Ogry. Neile on antud mõistus, mõistus ja vaba tahe, ei ole agressiivne ja sõjakas, kuid asjaolude tõttu osaleda sõdades. Neil on suur hulk teadmisi ja oskusi.

Iga rass on oma Dragon: at Magmars - Striagorn, ja inimesed - see Erifarius.

Peale mängu Legend: Legacy of Dragons Online on suur hulk mängu tähemärki, nagu valitsejad, võlurid, targad, tähetargad, Warriors, Knights, Mercenaries ja palju muud värvikad tegelased (seal on üle 20).

Juurdepääsu lemmiklooma mida on 30 liiki, mängida Legend: Legacy of Dragons Online on huvitav. Tänu oma lemmiklooma, saate olulist tuge oma lahingutes vaenlased.

Need, kes soovivad teenida mängu raha (kuld, hõbe ja vask) hindavad rikkuse karjääri võimalusi, mille kaudu saate teha ravimtaimede kogumine, kivid ja kaladele või tervendavat tava ... Võttes mitu kauplust, oksjon ja kaubandus chat teeb mängu põnevamaks. Ja see pole veel kõik, mängida online mängu Legend: Legacy of Dragons et liigub ringi erinevaid asukohti, kaitsta võimas koletised.

To iseloomu ei karda, liikudes ühest kohast teise, mängida Legend: Legacy of Dragons võivad kasutada oma alustest, mis samuti aitab võitluses (kui muidugi looma võitlevad oskused). Mõned ratsutamine sõjamehed on seada ainult teatud rassi, teised saab osta rännakuid.

Seoses spetsiifikat võitleb, siin on palju erinevaid tehnikaid ja spec muhke. Combat võimed sõltuvad iseloomu oma klassi seadmete tase ... lähemalt võitlus võib leida "Õpikute newbie" veebilehel, samuti palju rohkem ...

Legend: Legacy of Dragons Online registreerimine avab ukse kõigile selles vapustav maailm!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more