Järjehoidjad

Legends of Kingdom Rush

Alternatiivsed nimed:

Legends of Kingdom Rush on veel üks kuulsast sarjast. Aga seekord hoopis teises žanris. Seekord enne RPG-d käigupõhise strateegia elementidega. Graafika on tehtud selle mängude jaoks traditsioonilises lihtsustatud koomiksistiilis.

Hakates mängima Legends of Kingdom Rushi, reisite läbi fantaasiamaailma, mille on vallutanud tumedad jõud. Nagu iga kangelane sarnases olukorras, peate päästma selle muinasjuturiigi elanikud.

Süžee pole keeruline ja on esitatud koomiksi kujul, mida peate peatükkide kaupa läbi lehitsema.

Mängu globaalsel kaardil on mitu asukohta, millest kõik pole esialgu avatud. Osa avaneb pärast saadaolevate osade läbimist.

Iga asukoht jutustab oma miniloo ja need kõik moodustavad ühise narratiivi.

Mängul on kaks raskusastet, lihtne ja tavaline. Erinevus nende vahel on väga märgatav. Kui lihtsas režiimis on kõik lihtne, siis keerulises režiimis peate pingutama. Kõike mängus ei otsusta sõdalaste oskus.

Lisaks kaardil olevatele lahingutele on siin-seal tekstiminiülesandeid. Lahendused sõltuvad mitmest parameetrist. Peamine on teie meeskonna koosseis. Teatud üksuste olemasolu meeskonnas võib avada lisavõimalusi takistuste ületamiseks. Kasuks võib tulla ka matkakoti sisu, mille jaoks vajaliku eseme kasutamine konkreetses ülesandes aitab tagada ülesande eduka sooritamise. Toodet saab kasutada ainult üks kord. Muudel juhtudel sõltub edu mängutäringust, nagu lauamängudes.

Mängus on 6 kangelast, igaühel oma oskused. Lisaks peategelasele on temaga kaasas 12 tüüpi kaaslasi.

Näiteks

  • Mag
  • Archer
  • Palladin

ja teised, mille täieliku loendi saate teada, kui mängite Legends of Kingdom Rushi.

Iga üksuse taseme tõstmisega saate parandada igaühe jaoks ainulaadseid oskusi. Õige oskuste kombinatsioon suurendab oluliselt võiduvõimalust.

Kui te ei saa ühestki asukohast mööduda, ärge muretsege, midagi parandamatut ei juhtu. Kangelane jääb ellu, kuid läbipääsu selles piirkonnas tuleb otsast alustada.

Varustust kui sellist pole, kuid teenitud kullaga saate osta ülesandeid ja kasulikke asju, näiteks telki, mis võimaldab kõigil meeskonnaliikmetel välitingimustes puhata ja taastuda.

Siinne võitlusrežiim on käigupõhine ja paljudele tuttav kuusnurkade ruudustik. Enne lahingu algust suhtleme rivaalidega ja mõnikord on sellise suhtluse tulemused ootamatud.

Võitlusväli genereeritakse iga kord juhuslikult. Praeguse lahingu strateegia kavandamisel saad kasutada takistusi. Mõnikord on väljakul kasulikke esemeid, mida saate enda huvides ära kasutada. Näiteks laske õigel ajal õhku püssirohutünn või sundida vaenlast lähenema röövellikule taimele, mis ründab kõike, mis tema käeulatuses on.

Legends of Kingdom Rush tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole seda võimalust. Mängu saate osta soodsa hinnaga Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Muinasjutu kuningriik ootab oma päästjat! Alusta mängimist kohe ja ära lase kurjal võita!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more