Järjehoidjad

Legends Heroes

Alternatiivsed nimed: Legends of Heroes

Et Mängu mängimiseks Legends of Heroes online, pead olema registreeritud. Liitu mängu Legend of Heroes viib teid vähem kui minut. See koosneb mitmest etapist:
1. Sisesta oma kasutajanimi.
2. E-posti aadress.
3. Nõus kasutaja leping ja eraelu puutumatuse eeskirjad.
Pärast neid kolme etappi, Legends Heroes registreerimine on lõppenud.
Online mäng LegendsofHeroes elanikkond on väga suur, mis tuleb valida esindaja sõit:
• Inimesed
• Elves
& bull ; kõrgustiku
• sireenid
• Orcs
• Spirits [_1_ ] • Residents Dungeons
• Demons
• Undead.

Enne mängima Legends of Heroes, sa pead aru saama, millised on eelised iga sõitu.
Inimesed on tugev sõjalise strateegid. Nad tegid relvad ja turvised kõrgeima kvaliteediga, mis suudab enamus ilm nende vaenlased. Inimesed tegelevad Aretushobused ja griffins.
Elves elavad metsades. Nende rahuliku elu loodusega kooskõlas on nende õnn - sest päkapikud miski pole olulisem kui on eestkostjate igihaljaste metsadega.
Kõrgustiku eelistavad elada eemal teistest inimestest. By milline on kõrgustiku on väga ettearvamatu ja täiesti unikaalne - mõned võivad olla üsna sõbralikud, teised on väga äge ja verine.

Väga lõbus mängida Legends of Heroes sireenid - soo olendid. Kohanemine elu soine ala, nende nahk on kaetud kaalud. Peamine relv sireenid on mürk, mis põhjustab vaenlased nii tuimaks, kuid isegi surma.
Orcs inimesed maruvihane ja väga tugev. Nad on sündinud, et olla võitlejad. Orkid aretatud kõrge koletised: Thunderbird, hundid ja muud olendid, et aidata neil lahingus.
Mäng Legends of Heroes Online on asustatud väga salapärane rass. Perfume - kõige salapärane elanike Batei. Kõik vaimud on omadused elemendid - tuli ja jää, maa ja õhk.
In tume maa-aluseid koopaid lahendatakse elanike Dungeons. Keegi ei tea, need toores koopasse parem kui selle õige elanikku.
Demons leidnud peavarju lähedal vulkaanid, sest nad on igavesed kaastöötajad tule ja kuumuse eest. Teiste inimeste deemonid rõhutab eriti karm punakaspruun nahka. Nende peamine relv - sarved ja teravad küünised.

Legends of Heroes Online elab teine ​​sõit, mille päritolu on varju - Undead. Paljud ütlevad, et Walking Dead - on surnud hingi, ärge jätke seda maailma vihkamise ja kättemaksu.

Online mäng Legend of Heroes on oma pika ajaloo. Kui loote, maailm oli pudulojuste - Nils, kes on teinud kõik endast oleneva, täiustada oma looming ja banishing paha.
Sajandeid moodustatud üheksa tsivilisatsioonid. Viimati olid vaimud. Nende elementide polnud kombatav vorm, nii Nils andis neile elu ja vorm.
Vaadates elu oma loomingut, Nils hakkasid märkama, et luua kena ja kerge, luues sai kibestunud ja pimedus piits võimust nende üle. Nils, veendudes, et maailm ise on paha, sai Lord of Darkness.

Ajal valitsemisaeg Lord of Darkness Batei olemasolu ähvardas tema vastu olid kolm jumalaid:
• Fiona jumalanna elu
• Arumar - god sõda
• häiriv - jumal tarkust.

Vahel sõda jumalate ja Lord of darkness kestnud sajandeid ning lõpuks pimedas isand lükati. Kuid Issand pimeduse ülemad käivitatud järjekordne purustamine löök - jumalad olid ammendatud ja kukkus. Nende hinged plahvatada tükkideks ja laiali.
Nüüd Bath jagati nelja piirkonda valitsesid Death, Fire, Doom ja Immortal isand paha.

Alates mängida mängu online Legends of Heroes, siis saad aru, et kõik rahvad ühendab üks mõte ainult: koguda vägede ja hävitada kõik neli isandad.
Liitu Legends of Heroes - Sinu võimalus näidata kogu oma jõudu ja sõjalise laager.
Legends of Heroes online mäng ootab teid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more