Järjehoidjad

Roman leegionärid

Alternatiivsed nimed: Legioners

Brauser online rollimäng leegionäride Ancient Rome pakub sukelduda tegelikkust Vana-Rooma, kogeda saatus kohtulike Roman leegionär külastage gladiaatorite naha ja osaleda lahingutes areenil. Vaatamata sellele, et online-mäng Rooma leegionäride Internetis positsioneeritud casual fun on kõik vajalik täieliku arengu iseloomu - igasuguseid võimalusi tasandamine, nende mängude seadusi, lõbus atmosfäär ja mängu mehaanikat.

Kuidas kirjutada meile mängu arendajad, tema töö on edukalt katsetatud kõigi brauseritega, et Roman leegionäride saab mängida igal ajal mugav brauser. Nagu süsteemi nõuetele, siis saame ainult öelda, et standard konfiguratsioonis kontoris arvuti - on elujõuline võimalus, ja kui arvuti on hea protsessor ja täiustatud Pentium tüüpi VI, sa ei ole lihtsalt mängida leegionäride Vana-Rooma ja "lendavad" ja see reaalsus.

Osale mängus leegionäride Vana-Rooma, kui see peaks olema juhuslik publik, lihtne ja koheselt saadaval ametlikul kodulehel. Registreerimiseks peate külastada veebilehte ja vajuta "Sign Up rooma leegionäride tulla login vali sugu oma iseloomu täpsustada aadressi postkast ja tugevat parooli. Pärast te kinnitate, et leegionäride Vana-Rooma Online Aasta - see on tõesti oma algatusel ja link, et aktiveerida oma konto, võid minna "leiva ja tsirkuse-eest."

Esiteks, "leib" tobish, et tänu sellele, mida oma iseloomu olemas. Algajatele mängida mängu online leegionäride Vana-Rooma kui tähelepandamatu lihtinimene, kellel on hing peaaegu midagi, kuid suur püüdlusi saada leegionäride Empire. Sest alguses muidugi oluline kogemus. Kust ma selle saan? Mine treeninglaagris, siis
tõestada ennast areenil algajatele, mida te ja kogemusi ning saavutusi. Lisaks sellele, kui koolitus on edukas, siis automaatselt leida ennast neljanda taseme mängu.

Teine "leib" leegionäribakter kuid tema sõjaväelist karjääri, teenides seda kulda. Esiteks saad raha eest tööd talli - noh, kes ütles, et relvad ja turvised tule lihtne? Tulevikus on sul võimalik teenida rohkem väärt võimalusi, nagu käsitöö või külalistele. Ja kui esimesel teil mängida mängu online Roman leegionäride praktiliselt relvastamata ja ilma laskemoona siis kui pumpamine saab osta kõike, mida vaja poest või House RARA - relvad ja turvised, ja mida peavad kandma Imperial sõdalane. Muide, on olemas väga erinevaid neid, kuid sa ei saa endale lubada ainult seda, mida on võimalik oma taset. Sel samal tasemel tõusu, alustada questi. Kõrtsis leiad NPC - märk, kust saada oma esimest töökohta. Siin leida treener, mis võib olla kasulik osta lemmiklooma.

Teil palutakse valida nelja looma: karu, koer, Bengali tiiger ja lõvi. Tulevikus on võimalik siseneda klanni või üksiku teise liigi looma, nad on palju tugevam kui need neli. Noh, nii palju, ja pet - hea kaitse välismaailmaga, mis on täis kiskjad, nii loomade kui inimese kui liigi.

Legioners online mäng on ka automaatne lahing. Tobish vastavalt oma valitud parameetrid vaenlane, ja lahing toimub ilma oma otsest osalust. Ja lõpuks, siis teavitatakse kogemused ja preemiaid teeninud (võidu korral muidugi).

Lisaks leegionäride Vana-Rooma online mäng, kus saab pühenduda elukutse, neli neist siin - Sepikoda töötaja, ravimtaimede ja kokk. Samuti saadaval arendamine erilisi oskusi ja nii palju, et saab iseloomustada väga õige sõna "etendus."

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more