Järjehoidjad

Lego kaklused

Alternatiivsed nimed:

Lego Brawls on lõbus RPG, mille kõik esemed on ehitatud LEGO klotsidest. Värvikas 3D-graafika ei jäta kedagi ükskõikseks ning rõõmsameelne muusika ja kvaliteetne häälnäitlemine teevad kõigile tuju heaks.

Mäng on palju huvitavam kui tema kolleegid. Sarnaseid mänge on palju, kuid Lego kasutamine mängitavate tegelaste loomiseks muudab selle mängu tõeliselt ainulaadseks.

Alguses näitavad nad teile, kuidas seda mängu mängida, ja õpetavad teile põhitõdesid, seejärel sõltub kõik teist.

Mängijaid ootab

lustimeri:

  • Palju mängukohti kaunite maastike ja reetlike vaenlastega
  • Preemia- ja saavutussüsteem, mis hoiab mängijas pidevalt huvi
  • Arusaadav, kuid uskumatult täiustatud märgiredaktor enam kui 77 triljoni kombinatsiooniga
  • Teiste mängijatega suhtlemine

Muidugi on mängu peamine tipphetk Lego. Just tänu sellele funktsioonile ei piira teid peategelase loomisel miski muu peale teie enda kujutlusvõime. Palju päevi saab pühendada selleks, et luua täiuslik sõdalane, kes suudab võita mis tahes vaenlase.

Enamik tegelasi on naeruväärsed ja see teeb mängu väga naljakaks. Terarelvadega relvastatud klounid, kuulipildujatega kauboid, võitluskanadega rüütlid. Siin pole midagi võimatut.

võitu igas mängu paljudes kohtades, alates metsiku lääne salongist kuni Barracuda lahe kallasteni. Läbimise ajal leiate uusi konstruktori fragmente ja muid ainulaadseid auhindu.

Mida kauem mängite, seda rohkem võimalusi mäng teile avaneb.

Kui olete üksi mängimisest väsinud, ärge heitke meelt. Kutsu sõpru mängu või otsi uusi. Osalege ühistel võistlustel ja täitke koos missioone. Võitle teiste mängijate meeskondadega formaadis 4v4. Või saate teada, kumb teist on lahedam, lavastades selleks battle royale stiili. Selles režiimis on igaüks enda jaoks ja võitjaid on ainult üks.

Projekt sarnaneb kultusliku Brawl Starsiga, kuid huvitavam, sest siin on Lego!

Mäng on platvormideülene ja seda saab mängida mitmesugustes seadmetes. Just see funktsioon muudab mängu miljonite mängijate jaoks nii atraktiivseks.

Mõned mängurežiimid on saadaval isegi võrguühenduseta, enamik ülejäänud nõuavad Interneti-ühendust.

Lego Brawlsi mängimine on väga lõbus! Traditsiooniliselt on Lego mängudes palju naljakaid stseene, atmosfäär on väga positiivne ja isegi kaotus ei häiri! Peaasi on mäng ise, mitte tulemus!

Uuendusi avaldatakse üsna sageli, mis toovad kaasa uut sisu, veelgi rohkem konstruktorielemente ja uusi asukohti.

Lego Brawls tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt. Kui soovite mängu koopiat odavamalt saada, peate varuma kannatust ja ootama müüki.

Installige mäng ja saate uskumatu võimaluse puhuda elu sisse legokujule, mille ise ehitate!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more