Järjehoidjad

LEGO Star Wars: The Force Awakens

Alternatiivsed nimed:

LEGO Star Wars The Force Awakens mäng, mis põhineb samanimelisel filmil. Siit leiate hea kvaliteediga 3D-graafika ja hästi teostatud häälnäitlemise. Kõik see sukeldub teid kuulsa Star Warsi universumi atmosfääri koos rõõmsate, lahkete kangelaste ja salakavalate kurikaeltega.

See osa mängust on inspireeritud teosest The Force Awakens. Mäng ei korda filmi täielikult, kuid paljud stseenid on üsna täpsed, kuigi väikeste erinevustega, mis teile tõenäoliselt isegi meeldivad.

Enne LEGO Star Wars The Force Awakensi mängimist peate otsustama, kellest saab teie mängu kangelane.

Päris palju võimalusi:

 • Legendaarne Han Solo
 • Võluv Rei
 • Leidukas soomlane
 • Uskumatu Poe Dameron
 • Tugev Chewbacca
 • Naljakas ja natuke igav C-3PO
 • Nimble BB-8

Saate mängida ka kapten Phasma, Kylo Ren või kindral Huxina. Valiku tegemine saab olema üsna keeruline, sest isegi mängus olevad kurikaelad osutusid võluvalt armsateks ja üsna kurjadeks.

Mängus on palju naljakaid ja koomilisi olukordi. Arendajad on püüdnud iga mängijat, kes mängule oma aega pühendab, naerma ajada.

Teid ootab palju väga erinevaid ülesandeid, tänu sellele ei hakka sul hetkekski igav.

 1. Võisteldakse kiirete sõidukite juhtimises
 2. Osalege suuremahulistes kosmoselahingutes
 3. Tutvuge kõigi tegelastega, keda siin on rohkem kui kakssada
 4. Arendage oma kangelase oskusi ja ärge unustage uuendada oma relvi ja soomust

Meisterdage uusi esemeid, mida on vaja ülesannete täitmiseks. Ilma selleta ei saa, sest mängu nimes on võlusõna LEGO! See tähendab automaatselt, et saate oma talenti disainerina täielikult näidata.

Mäng on väga positiivne, nii et seda on lihtne mängida isegi siis, kui peate täitma raskeid ülesandeid.

Lugu, mida siin räägitakse, on osa tsüklist, kuid see on eraldi lugu. Kui te ei ole Tähesõdade universumiga kursis ja soovite selle mängude tsükliga tutvust alustada, siis on parem alustada triloogia esimesest osast ja siis saate tegelaste tegevuse motiividest selgemalt aru.

Esimest korda on sellel mängul võimalus osaleda põnevates Blasteri lahingutes. Ka Multi-Buildsi süsteem on ümber kujundatud ja täiustatud, tänu millele on teil valida mitme hoonevaliku vahel. Seega on mängimist ja juhtnuppe, ehkki päritud eelmistest osadest, täiustatud, et muuta mäng mängijate jaoks veelgi atraktiivsemaks.

Isegi kui olete läbimise läbinud, saate alati alustada mõne teise tegelase valimisega ja õppida lugu uuest vaatenurgast.

Mõned meeldivad õhtud ootavad teid mängides, kus aitate oma lemmikkangelastel läbida kõik katsumused.

LEGO Star Wars The Force Awakens laadige arvutisse PC tasuta alla, kahjuks pole võimalust. Kuid saate osta mängu Steami portaalist või arendaja saidilt, kus see on sageli allahindlusega müügil.

Installige mäng ja minge Tähesõdade kangelaste seltsis seiklusterohkele teekonnale!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more