Järjehoidjad

LEGO Star Wars: Skywalkeri saaga

Alternatiivsed nimed:

LEGO Star Wars Skywalker Saga on lõbus seiklus-RPG-mäng. Siin ootab teid suurepärase kvaliteediga graafika, arendajad tegid head tööd ka häälnäitlemise ja muusikalise saate osas.

Mäng meeldib nii Tähesõdade universumi fännidele kui ka neile, kellele meeldib koguda legokonstruktoreid. Kui teile meeldivad Tähesõjad ja ehitusmänguasi, ei saa te kasutamata jätta võimalust mängida LEGO Star Wars The Skywalker Saga

See mäng on üks Tähesõdade filmidel põhinevatest mängudest.

Mängu ajal ootab teid palju seiklusi:

  • Külastage kõiki Tähesõdade universumi kuulsaid kohti
  • Täiendage oma tegelase statistikat
  • Võitlus paljude vaenlaste vastu
  • Sõidukite juhtimine
  • Saage võitjaks paljudes kosmoselahingutes

Ja see pole täielik nimekiri kõigest, mis teid mängus ootab. Kuid mängu installides saate kindlasti teada kõik saladused, mille arendajad on teile ette valmistanud.

Enne jätkamist valige märk:

  1. Üks Jedi rüütlitest
  2. koristajat
  3. Kangelased
  4. kurikaelad
  5. Headhunters

Või isegi protokollidroid. Piiranguid pole, kõik klassid on saadaval.

Järgmisena leiate põneva mängujutustuse, milles saate otse osa võtta.

Nagu varem mainitud, kordavad mängu sündmused teatud määral sellest fantaasiamaailmast filmides räägitud lugu.

Kuid ärge oodake täiuslikku vastet, sellel on iseloomulikud omadused.

Näiteks on mängus palju rohkem naljakaid olukordi, mis võivad sind naeratama panna, isegi kui su tuju ei olnud enne mängimiseks aega liiga lõbus.

Mänguviis tekitab sõltuvust ja soovite mängus rohkem aega veeta. Toimuv ei häiri, sest ülesanded muutuvad pidevalt. Ühel hetkel juhid sa kosmoselahingut ja 10 minutit hiljem kihutad kiirkihutajaga läbi Tatooine'i liiva.

Kokku saate külastada rohkem kui 20 planeeti, millest paljud tunduvad teile kindlasti tuttavad, kui teile see universum meeldib.

Tutvuge kõigi selle fantaasiamaailma elanikega. Te ei jää kõigi nende kohtumistega rahule, sest lisaks sõbralikele tegelastele varitsevad teid paljud kurikaelad. Jälgige reetlikke hutte ja veidraid erakuid nimega Jawa. Kokku on mängus enam kui 300 tüüpi tegelasi, sealhulgas legendaarne jedi nimega Obi-Wan Kenobi, see on üks kõige täpsemini Tähesõdade mängude atmosfääri edasiandjaid.

Täitke ülesandeid, et saada rohkem kogemusi või leida paremat varustust. Vaenlaste alistamiseks vajate kindlasti kõigi oskuste täiuslikku valdamist ning kõige võimsamaid relvi ja soomust, mida leiate ainult mängu avarustest.

LEGO Star Wars Skywalker Saga tasuta allalaadimine arvutile kahjuks ei õnnestu. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt. Tihti osalevad selle sarja mängud müügis ja siis saad need sümboolse raha eest oma kollektsiooni.

Installige mäng kohe, et pääseda tagasi kuulsa Star Warsi universumi avarustesse!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more