Järjehoidjad

Les Royaumes Renaissants

Alternatiivsed nimed: Les Royaumes Renaissants

Mäng Royaumes Renaissants on tasuta, rahvusvaheliste ja tõesti massiliselt multiplayer online mängu. Te ei pea midagi alla laadima - mängida täielik mängu Noort Kingdom vaja ainult brauserit. See mäng täiesti taasloob erinevaid žanre ja on strateegiline roll ja koos poliitilise komponente.

Kui oled Royaumes Renaissants mängida, saate sukeldu varajase renessansi Euroopas. Sinu iseloom hakkab mängima tagasihoidlik roll hulgus, kuid kui ta on visadus, sihikindlus ja oskusi, siis lõpuks, siis on võimalus ronida hierarhia ja mängida olulist rolli poliitilises elus Kingdom.

Enne mängima Royaumes Renaissants veenduge, et teie arvuti vastab nõuetele, näiteks: sagedus protsessor - 2 GHz; RAM-1GB Video Card - 128MB. Osale mängus Royaumes Renaissants ei võta palju aega ja lihtne:

1.                   Pealehel valige üksus "registreerimine";

2.                   Sisestage kasutajanimi

3.                   Palun sisesta kehtiv e-mail

4.                   Sisesta turvalist parooli ja seda korrata

5.                   Vali "registreerimine" ja Royaumes Renaissants registreerimine on lõppenud.

Mäng ilmus aastal 2004, peale seda kui ta sai kiiresti klassika, niiöelda mõõdupuuks web games. Game Royaumes Renaissants iseloomustas mitmeid auhindu, on tõlgitud 25 keelde ja selle edu on lihtsalt mõeldamatu.

Kui otsite verine lahing või hiljemalt kunst 3D, siis Royaumes Renaissants online täidab see kõik Teie ootused . Selles mängus, kui soovite eelnevalt hierarhias, või võtta positsioone mõjukas inimene, siis pead läbi rääkima ... Game Royaumes Renaissants - see on keeruline ja rikas mäng, kus inimsuhted ennekõike.

Ajal renessanss, jääte vagabond uues Euroopas keskel viieteistkümnendal sajandil, ja see on vajalik, et saavutada edu sotsiaalse skaala. Kõik märgid, mis siis tekib mängu, see puusepp, pagar, kelle leiba sa osta, mölder, kes toodab jahu, rändkaupmees, kes impordib nisu kaugetelt maadelt ... ja isegi linnapea oma linna, oma maakonna kohtutäiturid, kohtunikud, juhid armeed või kuninganna Prantsusmaa!

Mis siis saab Royaumes Renaissants mängida ja mõistavad, et see on suur maailm, mis laieneb kogu Euroopas 25 keeles: sa ei saa näiteks paadiga ületada La Manche'i ja saab liituda Ottomani impeeriumi. Kuid te peate meeles pidama, reisides Royaumes Renaissants online on sätestatud, et poliitiline olukord, et sa piiri ületada, ning seetõttu ei põhjustada konflikte!

Aga kui need seiklused ei ole teie jaoks, siis võite valida ja rahulik elustiil. Äkki oleks pigem püüdma teenida elatist mängu Royaumes Renaissants kasutades oma põldudel ja kasvavate loomade või toota haruldased esemed rahvusvahelises kaubanduses ( seinavaipade, kohalik alkohol ja nii jne. ). Miks sa ei võiks avada restorani või varanduse kaubandus? Tänu teenitud kapitali võid ka endale, näiteks saada linnapea või lihtsalt elada õnnelikku elu, jätmata oma küla mäng Revival Kingdom.

Alates 2004 arendusmeeskond Shogun pidevalt rikastada mängu maailm Royaumes Renaissants online püsivalt alusel. Navigation, laevaehitus-, meditsiini-ja haigus, nii on osa uusimaid. Ja aastal 2013, uusi mängijaid oodata uusi üllatusi. Liitu nüüd ja uurida maailma Royaumes Renaissants online kui sa seda vastu hambaid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more