Järjehoidjad

Elu on Feudal

Alternatiivsed nimed: Elu Feudalist

Life on Feudal: feodaalse elu algus.

Võib öelda, et mäng Life on Feudal paljudes aspektides sarnane teiste kliendi mitme mängijaga toodetega, kuid omab siiski oma unikaalset eripära. Üks neist on see, et mängu saab jätkata lõputult, paljude aastate jooksul, arendades oma hallist või eraldi maja.

Toode Bitboxi arendaja, kes teatas paar aastat tagasi oma plaanidest oma vaimusünnituseks, tegi selle rõhu. Autorid tahtsid esitada mängijatele täiesti unikaalse mänguasja, milles kõik on reaalsusele võimalikult lähedal. Keskaja teema valimist võib nimetada ka edukaks. Just see aeg meelitab inimesi eriti keerulise eluviisiga.

Peodalismi õigsus.

By mängides mäng on Feudal, ootate ilmselt mõningaid selles klassis omaseid privileege. Kuid tuleb märkida, et praegune eliit ja keskaeg erinevad üksteisest, näiteks suvel ja talvel. Praegu meeldib valitsev klass anda korraldusi ja ootab nende kohest täitmist. Vanadel aegadel saavutasid nad oma tööga head. Alguses on teil absoluutselt midagi, ja määratud viljatud maale tuleb kasvatada aktiivset asustust. Tahan süüa? Osaleda põllumajanduses. Kõiki teoseid vaadeldakse nii, et kivide ekstraheerimine maapinnast, kündmine, seemnete külvamine, kastmine ja kahjuritõrje, koristamine. Siis tuleb see töödelda, saades õlgedest lahti ja jahvatades jahu. Lõplik etapp on leiva küpsetamine. Selle tulemusena on teil vaja lihvimisjaama ja pagariäri. Ära unusta tööriistad maapinnal töötamiseks. Lõppude lõpuks on teil vaja aderit, ja hobused võivad aidata maapinnal tööd kiirendada. See toob kaasa vajaduse kariloomade kasvatamiseks ja sepikoja ehitamiseks, et luua vajalikud vahendid ja sõjad.

Maja ehitus toimub sarnase süsteemiga. Sa oled relvastatud kirvega, lähete lähimasse metsavööle ja lõigake puud, kuni puit on maja või muu struktuuri ehitamiseks piisav. Kas maagist või söest? On aeg tõmmata pilk ja mine minu juurde. Kas soovite mitmekesistada tabeli menüüd? See toob kaasa idee, et on aeg mõelda majanduse laiendamisele. Ehita loomade varjupaigad, külvata rohkem põllukultuure, ehitada täiendavaid tootmishoone. Nagu näete, vajavad kõik hoolt hoolikat tööd. Seega, et tellida vajalik arv lauad laos ja seejärel aktiveerida funktsioon automaatne ehitus ei tööta. Kõikjal, kus te vajate oma otsest osalust, tuleb sellest kogu mängusüsteem.

  • Üldige gild

Moimal võimalused

Teie alustamiseks peate alla laadima Life on Feudal ja uurima mängu ruumi võimalusi.

  • Laienda ressursse
  • Tööriistade ja relvade tootmine
  • Alates erinevaid oskusi
  • Lõpetamine sõjalistes küsimustes
  • Kaitse oma domeeni
  • Laienda territooriumi
  • Uurige uusi alasid
  • Looge rohkem hooneid

Valige oma stsenaarium, mis keskendub isiklike asjade parandamisele või teie juhtkonna lahenduse loomisele. Protsessis, kui oled elus elus, on mängida, võite juhtida talu ja kui see on igav suletud ruumis, liitu gildiga ja su elu muutub märgatavalt. Jah, sellel on teatud risk, kuid see muutub palju huvitavamaks.

Mängu elu jooksul on elu Feudal, mida saate oma naabritega relvastatud rünnakute jaoks oma meeskonda luua või liituda teistega, et saada oma osa maast või muust kasumist kampaaniate ajal.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more