Järjehoidjad

Elu on kummaline: tõelised värvid

Alternatiivsed nimed:

Elu on kummaline: tõelisi värve on raske ühelegi žanrile omistada. Lähim on ilmselt RPG või Simulator. Mängul on suurepärane graafika, hea muusikaline sisu. Tegelaste näod on hästi animeeritud, mis on selle stuudio varasemate projektidega võrreldes suur samm edasi.

Mäng imiteerib tavalist elu.

on teil

  • Leidke uusi sõpru
  • Aidake teisi inimesi
  • Püüdke mõista teiste tundeid ja tegude motiive
  • Ja palju muud

Mäng algab sellega, et peategelane nimega Alex Cheyne kolib elama oma venna juurde, keda ta pole ammu ühes väikeses kaevanduslinnas näinud. Ta on üsna noor, ta on 21-aastane.

Alex tahab metropoli elust puhata ja muusikaga tegelema hakata. Teel kohtub ta oma venna sõprade ja ülejäänud linnaga. Enamasti on nad head ja lihtsad inimesed, kuid paljudel neist on psühholoogilised probleemid ning Alexi abi tuleb neile kasuks. Asi on selles, et tal on mingi supervõime. Ebatavaliselt arenenud empaatia, ta näeb midagi aura sarnast, mis peegeldab inimese emotsionaalset seisundit.

Linn elab vaikset provintsielu. Iga päev kordab eelmist. Ainus erinevus on läheduses asuv kaevandusettevõte. Nad kasutavad kivi hävitamiseks suunatud plahvatusi. Kuid heauskselt hoiatage kohalikke elanikke selle eest.

Kuid ühel päeval muutub kõik, kui Gabe vend Alex salapärastel asjaoludel sureb.

Alex peab välja selgitama, mis juhtus, ja tagama, et süüdlasi karistatakse. Teel avastab ta veel ühe võime, kui inimesed kogevad väga tugevaid emotsioone, on tal võimalus kogeda sama asja ja seeläbi inimest aidata.

See mäng võib tunduda Nancy Drew seiklusena, kuid see pole nii. Tegelikult on see pigem omamoodi puhkesimulaator linnakärast eemal. Isegi uurides ei unusta peategelane poes käima, pidudel käima. Ta korraldab oma isiklikku elu ja salvestab isegi laulu kohalikus raadiojaamas.

Mängus on pingelisi hetki, kuid neid on vähe ja midagi jubedat ei juhtu. Elu mängimine on kummaline: tõelised värvid pole üldse hirmutavad.

Mäng räägib peamiselt inimestevaheliste suhete keerukusest ja sellest, et mõnikord võivad tegevused olla ajendatud emotsioonidest, mis pole päris ilmsed.

Nagu aru saate, on mäng rohkem keskendunud tüdrukutele, kuid võib-olla on mõned poisid huvitatud-st kui pausi vaenlaste hävitamisest pakkide kaupa.

Mängu käik on mängus väike, põhimõtteliselt taanduvad kõik tegevused inimeste või asjadega suhtlemisele teatud kohtades. Süžee on küll lineaarne, aga mitte päris, vastused dialoogides mõjutavad ikkagi teiste suhtumist Alexisse tulevikus.

Siin on ka täiendavaid ülesandeid. Neid pole palju, kuid need mitmekesistavad mängu, kui äkki igav hakkab.

Elu on kummaline: tõeliste värvide tasuta allalaadimine arvutis PC kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steam Trade Portaalist. Mängul pole kõrget hinda ja kui teile need mängud meeldivad, siis väärib see tähelepanu.

Hakka mängima kohe ja veeda mõni õhtu provintsilinna meeldivas õhkkonnas sukeldunud!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more