Järjehoidjad

Elu on kummaline: enne tormi

Alternatiivsed nimed: Elu on kummaline: enne tormi

Uus elu on kummaline: enne tormi.

Aastal 2015 ilmunud "Life Is Strange" (Life on hämmastav asi) viis episoodi mänginud

mängijat rõõmustavad kindlasti selle ajaloost. Mõlemad tooted on valmistatud interaktiivse kino stiilis, ainult arendaja on muutunud. Kui esimene osa kuulub prantsuse ettevõttele Dontnod Entertainment, siis on mäng Life Is Strange: enne tormi on ameeriklaste vaimne stuudio Deck Nine mängude nägu. Mänguasi luuakse sellistele platvormidele:

  • PlayStation 4
  • Microsoft Windows
  • Xbox One

Lisaks arendajale on ka muid olulisi muudatusi. Näiteks viie episoodi asemel, nagu esimeses osas, on nüüd ainult kolm. Chloe nimega isik rääkis erinevalt. Ta oli varem väljendanud Ashley Birch, kes sel juhul otsustas pühenduda skriptile. Kuid Ashley lubas tagada, et näitleja, kes andis oma hääle kangelanna, järgis pildi raamistikku.

Krundi metamorfooside kohta.

Tõlkimisel kõlab uus mäng sellisena: "Elu on kummaline: enne tormi." See tähendab, et autorid saadavad meile kolm aastat enne põhilugu algust. Sel ajal kohtus Chloe Price ja sai sõpradega Rachel Amberiga.

Mängu alustamine Elu on kummaline: enne tormi lohistatakse teid keeruliste märkide maatriksisse. Noorte tüdrukute küpsemise periood on alati raske ellu jääda, ja neile tundub, et kõik on liiga keeruline, ebaselge ja vastuoluline. Nad otsivad sõprade toetust ja ainus viis, kuidas nad suudavad iga päev ületada nende tegelikkuse.

Kui Rachel avastas ootamatult, et tema perekond on juba ammu hoidnud kohutavat saladust, muutis see radikaalselt oma elu tagurpidi. Rasked mõtted, saatuse löögid, erineva tasandi mured võivad õõnestada igaühe usku headesse ja inimkondadesse. Eriti raske on neid noortele vastu seista. Ainult sõprus Chloega aitab tüdrukul olukorda toime tulla, kuigi ta ise pidi taluma palju tragöödiaid, nagu isa surm, tema parima sõbra kaotus ja paljud teised sündmused. Kõik see ei saa olla ühes hinges ja mitte murda. Selleks, et sõpru saaks üksteist võimalikult palju toetada, asendades samal ajal nõrga, kuid usaldusväärse õla.

Download Life Is Strange: enne tormi saabumist alates 2017. aasta septembrist. Nagu projekti autorid ütlesid, mõjutab see mäng igaühe elu sotsiaalseid aspekte. On surma, kadumise ja kannatuste hetki, kuid negatiivset kompenseerib siirast sõprust, armastust ja kiindumust. Gameplay on ehitatud helge emotsioone ja seetõttu ei jäta ükskõikseks. Chloe ilmub meie ees üsna terava ja otsustava tüdrukuna. Et veenda kedagi teatud viisil tegutsema, kasutab ta argumentide võimu, mõnikord maitses oma kõnet terava vähe sõnaga. Varsti näete seda, kui hakkate mängima Life Is Strange: enne tormi. Nagu esimeses osas, on ka erinevaid ülesandeid ja mõistatusi. Dialoogis osaledes on võimalik valida vastuste kopeerimise võimalusi. Seega, te arendate alternatiivseid reaalsusi, käivitades sündmusi ühe võimaliku tee kaudu.

B elu on kummaline: enne kui torm pakub boonusmängu episoodi "Hüvasti". Selles on viimastel aegadel mängijatel lubatud tegutseda kangelanna Max Caulfieldi nimel. Need, kes ei ole esimeses osas mänginud, on huvitatud sellest, et see on Chloe sõbranna, kellega ta oli tuttav isegi enne kohtumist Rachel Amberiga. Maxil oli aega aja juhtimiseks, kuid ta soovis mineviku ebaõnnestumisi korrigeerida, ta peaaegu vigastas praegust ja tulevikku.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more