Järjehoidjad

Inglite Liiga 3

Alternatiivsed nimed: Inglite Liiga 3
Inglite 3 mänguliit tuleb jätkata

Fänni fantaasiaseiklust läbi maagilise Elysiumi maa vabastavad jätkamise hea meelega. Mäng League of Angels 3 on saanud suurejoonelise värvika projekti kolmandaks osaks, kus inglite ja draakonite vastandumine toimub järeleandmatult. Varasema töö õnnestumisest inspireeritud GTarcade täiustas graafikat veelgi ja muutis süžee mitmekesisemaks. Nüüd on pilt muutunud täielikult mahukaks ja see on toote peamine välimine eripära. Inglid aitavad pimedate jõudude ees oma maad kaitsta. Mängijad vajavad League of Angels 3 registreerimist või sisselogimist sotsiaalvõrgustiku kaudu.

maagia ja võlurite maailmas

Gameril on võimalus sukelduda erakorraliste sündmuste keerisesse, mis võimaldab unustada tavalise. Alustades League of Angels 3 mängimisest, lähete ajas tagasi, et leida kümmekond võluartiklit ja kasutada neid draakonite hordide hävitamiseks. Praegu on kurjus prioriteediks saanud, olles ülestõusnud kõige kurja ja võimsa draakoni Baleriidid. Kui viivitate ülesande täitmisega, suudavad kurjad vaimud võimu üles ehitada ja siis ei suuda miski kuulsusrikka Elysium'i kukkumist peatada. Kõiki 12 relvaelementi valvatakse erinevatel ajavahemikel usaldusväärselt. Võttes endale valgussõdalase rolli, peate külastama neid kõiki ja võitma iga lahingu, et saada järgmine trofee.

kangelase okaste rada

Mängi oma püha missiooni võrgus mängu Inglite Liiga 3. Valige 30 tähemärgi hulgast oma ja täiendage seda pidevalt uute oskustega. Muide, siin saate hõlpsalt muuta oma võluri mustkunstnikust tankiks, amburiks või kellekski teiseks. Muutke lihtsalt parameetreid selle seadetes ja väljund saab täielikult värskendatud lahingüksuse. See on mugav, kuna saate kohandada kangelast eelseisvaks lahinguks, lähtudes järgnevatest tingimustest. Lähenege välimuse loomisele vastutustundlikult, kuna iga detail annab teatud võimed. Sortiment on üsna suur: tiivad, relvad, vormirõivad. On ka aluseid, mida tuleb taltsutada. Kui olete saanud abilise, muutub lahingute võitmine ja ülesannete täitmine palju lihtsamaks.

Reisimisel kogu maailmas näete koos uutega palju tuttavaid asukohti. Eelseisvatelt kohtumistelt ei tohiks oodata üllatust, vahel satuvad kohale vaenlaste hordid, mõnikord sõbralikud üksused, kellel on ülesanded. Tööülesannete täitmisest keeldumine ei ole soovitatav, sest nende eest antakse kogemusepunkte ja võite saada kasulikku artefakti. Kui olete tuttav pöördepõhise brauseripõhise MMORPG kahe esimese osaga, tunnete kindlasti, et League of Angels 3 iPlayeri vaenlased on muutunud julmemaks ja räigemaks. Nüüd peate järgmise ülesandega toimetulemiseks palju rohkem pingutama, kuid tasu on seda magusam.

Muude uuenduste hulgas: 10 0003

  • täiustatud 3D-graafika
  • Rohkem naljakaid seiklusi
  • ägedad lahingud
  • Kangelasoskuste pidev arendamine
  • Uute territooriumide teke

Mis puutub lahingutesse, siis Inglite liiga mäng on jäänud žanrisuunale truuks ja siit on keeruline midagi uut leida. Oma osa mängib jõudude koondamine ja sõdalaste pumpamine. Ka pole kadunud kohutavad lohud ja suurepärased templid, labürindid ja areenid. Saate võistelda päris mängijatega või pöörata rohkem tähelepanu PvE-lahingutele. Leiate põnevaid läbimisviise, kus mitu mängijat võtavad korraga osa, kuid trofee saab ainult eliit.

Maagilisse maailma sukeldumine on huvitav nii algajatele kui ka kogenud mängijatele. Mõlemat üllatab meeldivalt ümbritsev ilu, mida tuleb kaitsta märatseva kurjuse eest.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more