Järjehoidjad

Light & Darkness

Alternatiivsed nimed: Valguse ja pimeduse, LD

Neile, kes on vallutanud maailma «pärand» ja nostalgiline, pakkuda kohtuda mäng valguse ja pimeduse Online - brauser RPG, ei ole palju halvem tema esivanem. Online mäng valguse ja pimeduse - see on hämmastav töö graafilised disainerid, kvaliteedi animatsioon, suur jälgida rahu ja fantastiline pilte. Selleks, et pääseda see lugu, teha esimene samm - registreerima. Liitu mängu valguse ja pimeduse tavaliselt möödub ilma keerulise teemad - nimi (tema enda, siis tulla, et märk), e-posti aadress, parool ja kinnitage see või mitte tellida uudiskirja, kasutaja kokkuleppel. Kõik? Kas registreerimine valguse ja pimeduse - taskus. Nüüd jääb üle vaid oodata kirja aktiveerimist konto, kinnitage see ja veenduge, et teie valguse ja pimeduse online registreerimine oli edukas.

Esimene samm, enne kui hakata mängima mängu online valguse ja pimeduse, on valida server, mis on loodud oma iseloomu. See on tavaliselt nimetatakse kahe maailma - Thor ja Ares. Thor serveris tegutseb standard PvP. Siin on sul võimalik realiseerida ise võitleb ja lahingud koletised ja teiste mängijatega. Kummalisel kombel, et luba rünnata sa ei pea nii olema valmis välk rünnakuid ja valmistada ennast neile. Hea etendus ise - ja siis hindame mitte ainult liitlasi, kuid ka rivaalid (lisada punkte oma võidelda oskuste). Kui sa lähed mängida valguse ja pimeduse kohta server Ares, siis tuleb kaitsta igasuguse üllatusi - on ruumi ainult täpselt aru juures duels ja lahingud, ei spontaansus vaenlane, kuigi te ka händikäp kohal. Noh ja muud nüansid - näiteks on võimalik sõlmida leping sama sama vastasega, et hävitada vaenlane neutraalne (koletised).

Määratletud server, ja see oleks hea luua iseloomu. Valgus ja pimedus ei mängi Warriors, vargad, Kaupmehed, archers, preestrid ja mages. Valides klassi, siis suunatakse vastavasse asukohta ja algab "Kroonika" oma kangelane. Associated uus tase, teenite punkte parandada isikuomadustest kangelane - agility ja vastupidavust, tugevust ja intelligentsust, õnne ja oskusi. Lisades oma rahavarud minna relvi ja varustust linna, seal sa poepidajad ja "hea kilp" pakkumisi ja "halb tossud" ei tasu.

Valguse ja pimeduse Mängu online lihtsalt on täis lugu külalistele, ja seal on isegi mõned, mis on spetsiaalselt ette nähtud teatud liiki märk, mis on eriti populaarsed need, kes lubas, et mängida mängu online valguse ja pimeduse. TK mäng probleeme küsida mitte-mängija tähemärki, ja nii nagu nad on kiire ja tijätusõnu annetama.

Valguse ja pimeduse online mäng, "hõlmates" tohutu ala - ala kaart toimub 15. m. miili. Seal on tohutu hulk kohtades, kuid nende vahel liikuda ei ole lihtne. Kui te olete rikkad kangelane, siis spetsiaalsete portaalid pakkuda teile kiiresti ja mugavalt, kuid kui münte raske siis minna pikk teekond alustest või ujumine koos teiste kangelaste korraldatud klanni, näiteks.

Ka valguse ja pimeduse mängida, võtta neutraalasendis - saak, õppida käsitöö. Ja see kõik toimub väga realistlik, kui saagi - nii õigel ajal, kui peatutakse, nii öösel (kui mäng on päeval ja öösel) ja paljud muud detailid, mis loovad imelise atmosfääri, värvikas ja köitev mängija.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more