Järjehoidjad

Pimeduse valgus

Alternatiivsed nimed: Pimeduse valgus

pimeduse valgust: ajatu teekond

A ringreisireis annab rõõmu rahvaste ebatavaliste traditsioonide tunnustamisest ja maastiku ilu mõtisklemisest. Kuid isegi selline reis ei ole võrreldes ajaga liikumisega midagi. 3Clawi arendajad otsustasid, et mäng Dark of Darkness on portaal, mis saadab mängija oma põnevamatele seiklustele sajandeid ja legende.

Mängu kangelane oli neetud kuradi deemonilt ja kinni ajast. Kuid ta ei saa lubada, et kaabakas allutatakse ruumi-aja kontinuumile, ja võtab endale relvad, et vältida ajaloo- muutust ja deemoni loodud kaose. Ta hüppab ühest ajastust teise, venitades 2000 aastat, kohtudes legendaarsete isikutega:

  • Robin Hood
  • Whearh roll
  • Zhanna Dark
  • Võlur Merlin
  • Antique joonlaud Julius Caesar

lugu tõotab olla põnev ja pimeduse valgus on väga lõbus mängida. Kes keelduks suhtlemast karismaatiliste isikutega, kes jättis oma jälje ajaloos, peale maailma päästmise katastroofist mööda? Ajutiste hüpete ajal leiad unikaalseid esemeid, mis aitavad missiooni ellu viia. Näiteks on täiesti võimalik saada vööri, Arthuri müstiline mõõk - Excalibur või Merlini maagiline personal. Kujutlege, kui palju võimu sul käes on. Kui see on korralikult rakendatud, võid sa kõige ilmsema kurja.

Me valime kangelase

pildi

.Sellises põnevas seikluses osalemiseks on vaja registreerida pimeduse valgust, mille järel uurime mõningaid kangelaste klasside esindajaid.

  • Warriors. See on tõeline paak - kiirustades edasi ja pühib vaenlase teelt. Ja ei ole üllatav, et sul on selline uskumatu mõõk. Ta ei karda lahingusse sattumist ja selline julgus annab talle jõudu ja inspireerib vaenlase hirmu. Tema kingitus on lähivõitlusrünnakus hädavajalik ja oskused hõlmavad: terade keerist, vahe, valguse löök.
  • Assassin on ka lähedane jälgija ja on relvastatud kahe hammastatud mõõgaga. See on sündinud tapja kiire, vilgas, energiline, vaenlase jaoks raske. Tema oskused: surma müra, keeristorm, varjude tants.
  • Mag on varustatud loomadega suhtlemise ja looduslike elementide oskusliku juhtimisega. Maagia täielikuks rakendamiseks peab ta pidevalt parandama looduslike elementide saladuste tundmist. Tema oskused on: tornaado, maagia laine ja hävitamine. Vaenlase lüüasaamiseks ei ole tema lähedale jõudmine vajalik.

See on ikka kõik tähemärgid, mida soovid valida, kuid kui mäng jätkub, võib loota, et tulevikus on rohkem mitmekesisust.

iseloomu arendamine ja võitlus

B Pimeduse valgus ei saa ilma tulemuslikkuse pideva suurenemiseta teha. Võitlustes ja külalistes osalemine aitab kaasa mitte ainult isiklike omaduste kasvule, vaid avab ka tee paljudele lemmikloomadele ja seadmetele (normaalne, haruldane, eepiline). On väga oluline koguda kronoenergiat erinevatel üritustel, et seejärel parandada kangelase oskusi ja omandada kasulikku varustust.

Siin on

PvE ja PvP lahingute võimalus. Lisaks toimub automaatrežiimis palju sündmusi. Kui naaseb, tuleb kangelane mõneks minutiks järelevalveta jätta, selgub, et tal õnnestus külastada mitmeid kohti ja täita paar ülesannet. Kontrolli tegemiseks liituge gildidega ja minge areenile, kus tehakse kõige legendaarseimaid võistlusi. Mänguasja esiletõstmist võib pidada teatavaks kõrvalekaldeks tavalisest stsenaariumist - vastupidine sugu on vaba virtuaalsete abielude sõlmimiseks ja seda soodustavad isegi boonused.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more