Järjehoidjad

Bravuurne 90

Alternatiivsed nimed: Lihie 90

Bravuurne 90. Online - tasuta brauser mäng loodud inspiratsiooni sarjast "Brigada". See online mäng bravuurne 90. on sotsiaalmajandusliku simulaator, transpordivad mängija maailmas lähiminevikus meie riigis. Aeg korruptsioon, hävitamine ja kaos. Üks on sunnitud otsima paremat elu oma, tegutseb tähendab, et saavutada eesmärke.

Bravuurne 90. online mäng, kus tegevus toimub virtuaalne linn, mis on jagatud mõjupiirkondade jõukude, millest igaüks on spetsialiseerunud teatud liiki kuritegevusest. Sinu ülesanne selles mängus on, et ellu jääda ja järk-järgult suurendada oma võimu, et saada kapten varju tõttu linna ja nii palju kui võimalik viibida selles kohas. Saad mängida mängu bravuurne 90. online ja liituda ühega rühmadest, mis on rakendatud kriminaalmenetluse valdkonnas, mis sulle meeldib, või minna oma teed ja korraldada oma in-game äri, avades kirjastus, kes tegelevad kaubanduse, relvade müügi ja st Või panna koos gang ja teha väljapressimine.

Miinimumnõuded süsteemile: Internetiühendust 64 kbit / s, mis on paigaldatud Adobe Flash Player 10, RAM - 1 GB vaba ruumi kõvakettal - 512 MB.

Mängu alustamiseks vajalik registreerimise mängu bravuurne 90..
Register bravuurne 90. mitmeti: Võite sisestada kuni üks sotsiaalseid võrgustikke, mis on juba registreeritud. Kui ei, siis seda saab teha, kasutades oma e-posti aadress. Või registreeru kohapeal, määrates nimi (selle alla, siis tead teiste mängijate mängu), oma e-posti ja parooliga. Bravuurne selle 90. registreerimist oleks täielik.

Kuna alguses mängu teile sattuda neutraalne tsoon. Kui te ei soovi, et jälgida storyline ja ei valinud rolli üks sõjaka jõugud, et kohandada mängu ja saada kogemusi, on soovitav, et saada teavet arvuti tähemärki.
Ärge unustada koolitus ja ei tõsta oma taset, mis põhineb lihtne võit. Esialgu kõik sama tuleks teha vähemalt lihtne, suurendades seeläbi, nende omadusi ja oskusi.
Väljakujunenud iseloomu ja mängida mängu online bravuurne 90 võib olla mis tahes kohas, sealhulgas territooriumil teistele rühmadele, aga see peab olema väga ettevaatlik, sest märk võib rünnata mis tahes kohas, isegi ajal ülesanne. Seejärel teenida maine ja raha, mida saab osta või ehitada ise kodus ja alustada luua oma äri. See on kõige huvitavam omadus mäng: siin mängijad saavad mängida bravuurne 90 asukohtade ja laiendada ja muuta oma välimust. Võite ehitada maju, poed, kontorid kindlaksmääratud piirkondades. Neid saab kasutada või müüakse enampakkumisel.

Väga huvitatud selles mängus, Baltic Hotels võitleb - samaaegne mitme kavandatud meetmed. See on võitlus paar mängijad võivad osaleda samas mängijad ei tee liigub range järjestusega, samas on võimalus muuta käigus võitluses relvade valik või kombinatsioon avad.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more