Järjehoidjad

Lime Odyssey

Alternatiivsed nimed: Lime Odyssey

Kui sa kunagi kohtuda mängud Aeria Games , siis ilmselt oli kuulda ja see mäng. Mäng Lime Odyssey [_1_ ] viib teid siiani uurimata kontinent Orta. - Sinu ülesandeks on uurida, kui palju uusi maid mandri. Teie teekond kestab läbi läbimatud mäed, üksildane kõrbes, ja mõned etapid LimeOdysseyonlineвам isegi tõestama oma ujumine võime.

Kui sa oled juba tuttav vähemalt üks esindaja Aeria Games ja likvideerimisel konto selles "klann", nüüd tuttavaks LM , siis peate sisestama ainult oma isikliku konto, allalaadimiseks setup faili mäng klient ja mängida mängida mängida. Kui oled algaja, siis oled oodatud registreeruma. In Lime Odyssey registreeritud [ _1_] on kohustuslik protsess.

1. Mäng on praegu testimise faasis, kuid osalemise taotluse test võib esitada igal ajal.

2. Vajuta nuppu « Beta Logi Up . Play Free », saata taotluse.

3. Uue konto kliki link « Vajad moodustavad ? Registreeru kohe! . "

4. In Lime [_8_ ] Odyssey mängida saab ka sisse logida oma kontole Facebook . Registreerimise vorm lubab sellist luba.

5. Kui võtta Facebook sul ei ole, siis on täita registreerimine moodustada, kui ülemine väli (« Teie Post ») märgitud aadress, oma elektroonilise postkasti.

6. Reale « Birthday » salvestada sünniaeg.

7. Hiljuti valdkonnas « Tüüp kaks sõna ». registreerida tingimusel CAPTCHA süsteemi.

8. Et lõpetada registreerimine, vajuta sinist nuppu «Registreeru ja mängi! . "

9. Enne, kui avate konto loomise vorm, ülemises reas, mis on juba kantud väidetava hüüdnimi, kui te soovite, võite seda muuta.

10. Väljal « Password » sisestage parool, mille alusel tulevikus saad oma konto. Parool peab olema vähemalt 8 tähemärki, mille hulgas peab olema vähemalt üks suurtäht ja üks number.

11. Täitke kõik väljad klõpsa « Säästa », kiik mäng klient installifail ja teretulnud Nüüd saad mängida mängu online Lime Odyssey [_1_ ].

See mäng meeldib kõik fännid Aeria Games . Ilusti tehtud strateegia eeldab kolme peamist mängitav võistlused.

1. People. Settlers tähemärki.

2. Turga. Sõjakad ja vaprad kangelased.

3. Muris. See rass teab midagi maagilist, ja ei karda seda kasutada.

Omakorda iga rassi on jagatud erinevate alamklassid, millest igaühel on erilisi oskusi ja teadmisi.

Daily mäng uuendatud uute külalistele ja missioone. Nii igav Lime Odyssey sa lihtsalt ei ole. Mis on tähelepanuväärne Lime Odyssey tasuta [_9_ ] võib olla igaüks. Tehakse tööd visiit naabruses külad, luua uusi tutvusi, õppida rohkem uusi oskusi. Kõik see aitab sul edasi oma vaba aega lõbus. Ära jäta oma võimalust alla laadida kõige Lime Odyssey ! Mängi ise ja kutsu oma sõbrad - palju ruumi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more