Järjehoidjad

Liinisõda

Alternatiivsed nimed:

Line War reaalajas strateegia klassikalises stiilis. Mäng on saadaval arvutis. 3D-graafika on hea ja detailne. Häälnäitlemine on kvaliteetne, muusika on meeldiv ega väsi pika mängu jooksul. Optimeerimine on olemas, tänu sellele pole jõudlusnõuded kõrged, saab mängida ka suhteliselt nõrkadel seadmetel.

Selle projekti loomisel said arendajad inspiratsiooni lauamängudest ja mõnedest parimatest klassikalistest RTS-mängudest, nagu Command ja Conquer.

Enne mängu alustamist lugege läbi lühike õpetus koos näpunäidetega, see aitab teil sellest kiiresti aru saada. See ei ole keeruline, kuigi arendajad on Line Waris kasutanud mitte täiesti klassikalist juhtimisskeemi.

Ülesanded on iga RTS-strateegia puhul üsna traditsioonilised:

  • Avastage piirkonda, otsides ressursside kaevandamiskohti
  • Ehitage alus kaitseks sobivasse kohta
  • Tagage oma laagri ohutus, et vaenlased seda maatasa ei teeks
  • Arendage tehnoloogiaid, ehitage uusi hooneid ja täiustage relvi
  • Looge liite teiste mängijatega ja saate teada, kelle armee on lahinguväljal tugevam

See on lühike nimekiri sellest, mida te Line Wari mängides ette võtate.

Enne alustamist on sul võimalus valida maastik, kaardi suurus, vastaste arv ja muud olulised parameetrid.

Arendajad pöörasid erilist tähelepanu tasakaalu säilitamisele, sest olenemata sellest, millise fraktsiooni valite, mängib teie oskus komandörina lahinguväljal otsustavat rolli.

Line Wari juhtimissüsteem on väga mugav, kuid mitte täiesti traditsiooniline. Sul on võimalus planeerida oma üksuste tegevust palju samme ette. Joonistate sõna otseses mõttes kaardile tegevusplaani ja teie lahinguüksused järgivad seda. See muudab veidi kontseptsiooni ja muudab juhtimise lahingutes mugavamaks. Enam pole vaja igale lahinguüksusele tähelepanu pöörata, lihtsalt visandage oma eesmärgid ja trajektoor ning liikuge seejärel järgmise üksuse juurde.

Kui sul ei õnnestu esimesel korral võita, siis ära heiduta, võib-olla mängib sinu vastu mõni kogenum mängija. Aja jooksul, olles välja töötanud tõhusa strateegia, saate hakkama iga vaenlasega. Peaasi, et mitte alla anda, proovige ja katsetage edasi.

Mäng on praegu varajases juurdepääsus. Kriitilised vead on juba parandatud, saate lõbusalt võidelda tuhandete mängijatega üle maailma. Kohalik kampaania pole veel saadaval, kuid Line Wari ilmumise ajaks lubavad arendajad kõiki mängijaid huvitava süžeega rõõmustada. Arendust tehakse aktiivselt ja kiires tempos, nii et selle teksti lugemise ajal võib avaldamine olla juba toimunud.

Line Wari mängimiseks vajate stabiilset Interneti-ühendust, kuid kohalikke missioone saab mängida ka võrguühenduseta.

Line Wari tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saab osta Steami portaalist või külastades arendajate veebisaiti.

Hakkake mängima kohe, et osaleda tohutute armeede vahelistes kokkupõrgetes ja võita edetabelis kõrgeim koht!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more