Järjehoidjad

suguvõsa W

Alternatiivsed nimed:

Lineage W – mobiilimäng Lineage

universumist

See ei ole Lineage 2 täielik kloon, see on pigem täiustatud ja ümber kujundatud Lineage 1 mobiiliplatvormide jaoks, millest paljud jäid ilma, kuid nüüd on neil võimalus järele jõuda ja seda isegi mobiilivormingus. Mängul on atmosfäär ja ainulaadne võlu, mis on omane kogu mängusarjale Lineage

Mängu eesmärk on arendada oma tegelast ja uute oskuste õppimiseks. Otsusta olla positiivne tegelane või kaabakas – teiste mängijate äikesetorm, mängus rakendatud karmasüsteem võimaldab seda kõike. Põhitegelaste klasse on mitu, allpool on mõned funktsioonid, mis aitavad teil enne valiku tegemist ja Lineage W

mängima asumist otsustada
  • Monarh (prints) ei ole kõige tugevam sõdalane, kuid samal ajal on ta juht ja ülem. Ainult see klass saab luua klanni ja selle ainulaadsed võimed on suunatud liitlaste tugevdamisele ja ühise eesmärgi näitamisele rünnaku ajal.
  • Rüütel on võimas sõdalane, kes võitleb hästi päkapikkude vastu, kellel on nõrk tervis ja kes on lähivõitluses nõrgad, kuid haavatavad maagiliste rünnakute ja kaugrünnakute suhtes.
  • Elf on võimekates kätes väga tugev klass. Nõrk lähivõitluses, kuid distantsil väga tugev nii rüütlite kui ka maagide vastu.
  • Mage - omab kõrgeimat ründejõudu, rüütlite jaoks hirmuäratav, kuid päkapikud saavad seda juhtida suure vahemaa tagant.
  • Dark Elf on huvitav klass, see lisati pärast mängu väljaandmist ühes lisandmoodulis. Võib tekitada rohkem kahju ühele sihtmärgile, muutuda nähtamatuks ja suurendada üksuse liikumiskiirust.

Kõik klassid on jagatud kolme kategooriasse, mõnes neist saab osaliselt kombineerida erinevate kategooriate võimeid. Esimene rida - tohutu tervisevaruga üksused, teine rida - tekitades distantsilt märkimisväärset kahju, kuid lähivõitluses nõrgad, ja kolmas rida - tugevdades kahte esimest tugiüksuste rida. See on klassikaline skeem paljude selle žanri mängude jaoks, ideaalselt tasakaalustatud meeskonnas peavad kõigi kolme kategooria esindajad olema omal kohal. Olge tegelase valimisel ettevaatlik, sest te ei saa seda mängu ajal muuta, peate uuesti uuesti välja töötama, läbides juba täidetud ülesandeid.

Kronoloogiliselt toimuvad mängu toimingud kolmsada aastat pärast Lineage 2 sündmusi ja võib-olla leiavad universumi fännid väikseid viiteid eelmistele osadele. See on ikka sama fantaasiamaailm, kus on deemonid, draakonid ja koopas. Mängus on palju ülesandeid igale maitsele, on ka rühmaülesandeid. Lisaks on igapäevased ülesanded, mis ei lase sul igavleda ega lase mängu mõneks päevaks unustada.

Esimete täiustamise ja teritamise süsteem on äärmiselt arenenud, kuid tulemus ei pruugi alati olla edukas. Kõik on nagu elus, saate eset oluliselt täiustada, kuid võite selle kahjustada või isegi täielikult hävitada, ole ettevaatlik. Kahjustatud esemeid võib küll proovida taastada ja enamasti see ka õnnestub, kuid hävinutega ei saa midagi peale hakata.

Erinevaid esemete ja varustuse kollektsioone on sadu, saad valida endale meelepärase ja koguda kogu komplekti, selleks on juurutatud süsteem, mis võimaldab osta vajalikke asju teistelt mängijatelt ja müüa mittevajalikke. Need komplektid võivad olla üsna suured ja neid on raske leida, kuid see muudab kollektsiooni loomise protsessi ainult huvitavamaks.

Lineage W - saate kohe tasuta alla laadida ja mängida seda oma iOS- või Android-seadmes

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more