Järjehoidjad

Lineage 2

Alternatiivsed nimed: L 2

Prequel miljonit lemmik RPG «pärand» - online mäng Lineage 2 päris kiire ka võitis kasuks mängimist. Muidugi! Rohkem märke, rohkem relvi ja raudrüü, koletised ja ülemused, täiustatud graafika ja uuendatud gameplay - pärand 2 online sa ei pea püüda end mõttelt, et "see kõik juhtus."

Iseendale absorbeerida see uus ja uurimata see võluv maailm, sa pead oma konto. Juhime tähelepanu, et ofsayte Lineage 2 Hetkel registreerimist ei toimu. Seda tehakse serveripoolne, peate küsida abi "registreerimine Lineage 2" ja siis esitatakse nimekirja serverid (ametlik ja mitte tõesti), et pakkuda teenust "registreerimise mängu Lineage 2."

Niisiis, kui teil on edukalt registreeritud ning mängida mängu Lineage 2 online, et on aeg luua oma iseloomu. Sõidud mängus on veel viis, kuid klasside sai - nüüd on kaheksa. Aga mine selleks. Mängi Lineage 2 saad Orc ones kui inimestele (inimestele), Päkapikud, päkapikud heledamaks või tumedamaks. Sõit inimesed muidugi kõige numbriline ja see pakutud järgmised klassid - Battle Mages, necromancers, Summoners, Arstid ja abilised. Vähemalt arvuliselt, kuid kõige kasulikum race - Gnoomid. Nad ei tunne erinevaid vahendeid, relvi või haruldasi esemeid, muidugi, raha ja teiega jagada. On kahte liiki - Gunsmiths ja Searchers ressursse. Tugevaim race - Orkid, kes võitlesid enamasti "kogenud" mängijad pärand on neli klassi: Hävitajad, võimas Lord ja nõudes võitlus. Light Elven RACE - ilusad olendid. See väärikas, kiire ja huvitav tähemärki, nad on üsna piisavalt tugev, et minna vaenlane, kuid nende rahumeelset laadi üldiselt vastu vägivalda. Arvestades päkapikud rassi mängu Lineage 2 Online pakub meile valikut seitse klassi - Singing Sword, Knight of Altar Plain Runner Silver Hunter Laulev õigekirja Seersant Oracles ja Summoner. Ja lõpuks pagendatud rassi Dark Elves kummardavad võimas ja halastamatu jumalanna Shilen on on kuus klassi - Shillien Knight, Sword Dancer, Dark Runner visklemine ilm ja allohvitser Dark Summoner Shillien Oracle.

Loetakse käesolevas erinevaid märke, nende omadused ja oskused enne mängima online mängu Lineage 2, ärge unustage, et tulla nime oma kangelane, ta väärib ning luua portree, sobitades oma rassi. Ja muidugi, põrandal - puuduvad piirangud naiste võimalused kõigile tegelased on võrdsed, olenemata soost. Tulevikku vaadates esitleb väike saladus oma tegelase välimust - tulevikus on sul võimalik osta spetsiaalne Jook mida saab muuta välimust kangelane (kuid ainult välimus).

Kahtlemata Lineage 2 online mäng, mille jaoks pole kahju, et osa nende reaalsus. See maailm on tõesti lööb - gameplay, pilte hämmastav võimeid, relvad, seadmed, inventar. Muide, seoses kolm viimast lõiku - uustulnuk on ainult standard omas klassis relvi ja esemeid, mida on vaja quest (ja ise - teevad seda). Tulevikus, kui pumpamine kangelane, on sul võimalik saada tema tõsisem laskemoona. Eeldatav maksumus on juhtida teie tähelepanu asjaolule, et kõik relvad, raudrüü ja muud esemed, nagu maagiline mood ehteid on niinimetatud Grady tobish piirväärtused, kus neid saab kasutada.

Lisaks kõigile eespool, ma tahaksin teha veel mõned aktsendid, ilma milleta mängida pärand 2 ei oleks nii huvitav. Näiteks saadaval mõistmiseks süsteemi karma või arenguetapp klannid (kuni 5 taset) või ... oh, see on raske olla objektiivne mängu, kus sa ei saa täpselt hingata! Nii et ma lõpetan opus ja soovitan teil õppida kõike.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more