Järjehoidjad

Väikese Panda talu

Alternatiivsed nimed:

Väikese Panda talu on mobiilne farm, mida juhib väga armas panda. Mängu graafika meenutab tõelist koomiksit. Muusikaga saab igaüks mugavalt rõõmustada ja häälnäitlemine on veidi naljakas.

Mäng meeldib nii kõige väiksematele kui ka täiskasvanutele. Kõik võlutalu elanikud näevad armsad välja.

Isegi väike laps saab tänu lihtsale ja selgele õppimisele hõlpsasti aru, kuidas Little Panda's Farmi mängida.

Hoolige talu eest:

  • Koristus põldudel
  • Sööda loomi
  • korjake puudelt vilju
  • Hoonete uuendamine
  • Kaubelda toodetega

Nimekiri pole keeruline ja kindlasti õnnestub. Korista talu ümbrus. Tutvuge kõigi vapustava mängumaailma elanikega.

Kõige paremini müüakse teie talus toodetud tooteid. Korraldada kaupade transport ja nende müük.

Põllumajandusest teenitud raha aitab muuta talu veelgi atraktiivsemaks. Remondihooned. Enne teie ilmumist ei jälginud keegi hoonete seisukorda ja need olid lagunenud. Taastage ja uuendage töökodasid, ladusid ja maja, milles mängu peategelane elab.

Pärast remonti ja uuendusi saate kulutada veidi aega ala kaunistamisele. Ostke teile meeldivaid kaunistusi ja asetage need kohta, kus soovite neid näha. Iga mängu farm on ainulaadne ja kahte ühesugust pole.

Kui põlluharimisest tüdinete, minge kalale. Ümberkaudsetes vetes on palju erinevaid kalu. Vaadake, kas saate need kõik kinni.

Mesindusega tegelemine. Mängu peategelane on panda ja teadaolevalt armastavad karud väga mett, isegi kui nad kuuluvad mõnda eksootilisse liiki. Et mesilastel oleks koht, kust magusat kostitada, istutage tallu rohkem lilli ja puid. See suurendab mee tootmist ja kaunistab talu täiendavalt.

Külastage pandat iga päev ja saate mängu sisselogimise eest igapäevaseid ja iganädalasi preemiaid.

Pühade ajal mängu muudetakse. Teile kingitakse ilusad temaatilised kaunistused. Lisaks leiate palju auhindadega võistlusi, mida pole nii lihtne võita. Peame proovima.

Mängu värskendatakse sageli. Teie talu jaoks on uusi huvitavaid ülesandeid, kostüüme, maastikke ja elanikke.

Mängupoest saate osta ehituseks kasulikke esemeid, kaunistusi, lillede ja puude seemneid. Ostu saab sooritada mängusisese valuuta või pärisrahaga. Kui teie laps mängib, lülitage soovi korral välja võimalus raha eest oste teha. Pidage meeles, et mäng on tasuta ja ainus materiaalne tänu, mida arendajad saavad, on mängusisesed ostud. Võib-olla soovite tänada ja arendust toetada, seejärel osta mängus midagi odavat. Kuid see pole üldse vajalik ja sõltub ainult teie soovist.

Saate Android jaoks tasuta alla laadida

Little Panda's Farmi, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Installige mäng ja aidake armsal pandal maatalus äri ajada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more