Järjehoidjad

Littlewood

Alternatiivsed nimed:

Littlewood on linnaehituselementidega seiklusmäng. 2D graafika on lihtsustatud, kuid samas näeb kõik üsna kena välja ja meenutab klassikalisi mänge. Häälnäitlemine on tehtud traditsioonilises stiilis, muusika on meeldiv.

Mäng ühendab mitu žanrit korraga. Sellest leiate palju rännakuid läbi maagilise maailma, lisaks peate hoolitsema oma linna eest, seda täiustama ja uuesti üles ehitama. Linnas on võimalik toota erinevaid kasulikke esemeid.

Mängul on huvitav süžee. Maailm nimega Solemn on päästetud ja see on julgustav, kuigi üksikasjad pole teada. Olete tumeda võluri võitja, kuid lahingu tulemusena on teie tegelane kaotanud osa oma mälust. Mängu käigus on sul võimalus taastada mälestuste ahel ja teada saada, mis lahingu ajal juhtus.

Ära raiska aega, läbi lühike õpetus ja alusta Littlewoodi mängimist.

Sul on palju teha:

  • Avastage tohutut fantaasiamaailma ja otsige kasulikke esemeid
  • Hoolitse oma linna eest, veendu, et elanikud oleksid kõigega rahul ega vajaks midagi
  • Minge alla koopasse ja uurige läbimatuid metsi
  • Suhtle ümbritseva maailma elanikega, suhtlemise käigus on sul võimalik mälukild killu haaval taastada
  • Tootke kasulikke esemeid ja toitu
  • Kalapüüdke ja kasvatage oma vigade kollektsiooni

Üksi on seda kõike raske hallata, teil on mitu abilist.

Üks neist on unustav poiss, keda kõik kutsuvad Daltoniks. Tal on suur vigade kogu ja ta püüab teid kõiges aidata. Kuid on ka teisi:

  1. Willow on tüdruk, kes leidis su metsast ja tahab tõesti muuta Littlewoodist jõukaks asula
  2. Lilith on nõid, kes lõpetas akadeemia kiitusega, on väga uudishimulik, armastab eksperimente

Ja teised linna elanikud. Uurige välja, mida nad vajavad, ja proovige kõiges aidata, nemad omakorda tänavad teid suurepäraste kingituste ja uute huvitavate ülesannetega.

Reisimine võimaldab teil saada vastused kõikidele oma küsimustele, lisaks saate ressursse, mis on kasulikud linna parandamiseks. Lisaks saab eksirännakutel hankida ainulaadseid esemeid, mida tulevikus vaja läheb. Nende esemete leidmine pole lihtne.

Samuti on sisseehitatud kaardi minimäng. Kui kuri võlur lahinguväljal lüüa sai, pitseeriti kõik tema loodud koletised kaartidesse, linnarahvas vahetab neid kaarte ja kasutab neid mängus. Koguge oma ületamatu tekk ja võida väärtuslikke auhindu meistrivõistlustel, mida peetakse igal aastal naaberlinnas Dearboros.

Ostupiirkonnas saate müüa

esemeid, mida te ei vaja. See toob märkimisväärset kasumit. Müüa saab nii eksirännakutelt leitud esemeid kui ka omal käel tehtud asju.

Littlewoodi tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta Steami platvormilt või ametlikult veebisaidilt.

Hakkake mängima kohe, et sukelduda maagilisse maailma ja puhata reaalsusest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more