Järjehoidjad

Inglite Liiga 2

Alternatiivsed nimed: Inglite Liiga 2

Angels League of Game 2: kolmemõõtmeline ilu.

Kui te olete fantaasialugu esimese osa austaja, rõõmustab teid mäng, kus mängud liiguvad Angels 2 League of Angels 2:

  • Kolmemõõtmeline graafika, uskumatu dünaamika ja muljetavaldavad eriefektid.
  • Meie rohkem kui 50 tähemärki, kus uute kangelaste hulgas kohtute kindlasti vanu tuttavaid.
  • Strateegia arendamine ja taktika rakendamine on tänu uutele funktsioonidele muutunud veelgi huvitavamaks.
  • Lisaks rohkem dungeons elavad draakonid, deemonlikud olendid, hiiglased ja muud koletised.
  • Inglid osalevad lahingutes, nende pumpamises ja võimes korraldada oma liigas.

Nagu näete, on MMO brauseripõhine toode samm-sammult tegevustega valmis uuteks väljakutseteks, oodates kogenud mängijaid, kes kiirustavad mängima League of Angels 2 mängu, püüdes kaitsta seda, mis on jäänud endine maailm.

Vas ootab kokkupõrget kurjusega, kuid kogemused, maagia, relvad ja raev aitavad võidelda kõik vaenlased ja võidelda peamise bossiga. Ta on muutunud veelgi hullemaks, suuremaks ja tugevamaks ning seda saab võita ainult koos.

Taas sõda.

Kui inglid on rahu, ei kesta see igavesti. Vanad lahkarvamused tagasi tulid, vana kurja mässas, alamaailma deemonid ärkasid. Ilusad inglid: Athena, Moira ja Fortune asutasid oma iseseisva kuningriigi, initsiatiivide liidu, Celestialide tsitadeli ja surematute kuningriigi.

Keegi ei tea, millal rahu saabub, kuid igaüks loodab elada selleni. Vahepeal peate koguma iidse artefakti killud, kuid selleks on vaja uut Inglite Liiga.

Esimene oluline samm on Inglite Liiga 2 registreerimine. Järgmine on meeldiv valik teie ingel unikaalsete omadustega. Saate neid järk-järgult arendada, täiustada, uusi funktsioone tutvustada, olemasolevaid täiustada. Selleks tehke ülesandeid, millel on kasulik kogemus. Järk-järgult muutute nii tugevaks, et saate tegeleda tõeliselt ohtlike vastastega.

Ehkki kogu selle inglisekeelne elanikkond kuulub erinevatesse fraktsioonidesse, ei takista see parema tulemuse saavutamiseks nende liitumist. Üheskoos saate uurida kaugeid koopaid, mida elavad hirmutavad olendid, hävitavad need ja saavad hästi teenitud tasu. Pärast viieteistkümnendat taset saavad kättesaadavaks eriti väärtuslikest vangikestest koos eriti väärtuslike esemete ja aardetega.

Lahingud ja varustus.

You mängib League of Angels 2, millel on võimalus külastada PVP Arena, et võidelda vastase vastu duelli teel. Kui te ihaldate muljeid ja prille, korraldate rühmade vahel massilist lahtivõtmist ja saavutate 20. taseme, saate õiguse luua oma gild ja korraldada massilisi hirmutegusid koopadesse.

Külastuste edukaks lõpuleviimiseks on vaja häid seadmeid, mis on jagatud neljaks:

  • Epic
  • Legendaarne
  • Unusual
  • Rare10006

Saate seda parandada loomulikul viisil või kiirendada protsessi, kasutades selleks mängu valuuta.

The iPlayer League of Angels 2 kangelase tase aitab ka dekoratsioone, aksessuaare ja rõivaid, millele on lisatud uued tiivad. Enne kangelase teise kostüümi riietumist uurige kõiki tema võimalusi. Pange tähele, et varustus on jagatud naissoost ja isaseks.

Kui jõuad maailma, mis on täis maagiat, võite oodata üllatusi, nii et see on ime? Saades ühe ingliks, on teil palju kättesaadavad ja oluline on korralikult õppida, kuidas langenud kingitusi kasutada. Teie ingel on piisavalt tugev ja võimeline, kuid gildis muutub ta veelgi võimsamaks. Ja kui soovite ettevõttest lahkuda, saate seda alati teha.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more