Järjehoidjad

League of Legends

Alternatiivsed nimed: League of Legends, LOL

League of Legends Online - tasuta multiplayer rollimäng strateegia elemente. Projekti arendaja - California firma Riot Games ja toimib kirjastaja THQ. Suuresti mäng League of Legends meenutab kurikuulsat projekti Dota All Stars. Põnev sündmused mäng paljastama neli kaarti. Kuidas täpselt võitlema sõltub sellest, mida kaart on hetkel. Näiteks esimesel kahel kaardid lahingud võivad olla kolm mängijat vastu kolm või viis viie vastu. Kolmandal kaart on võitlus meeskondade kontrollpunktid ning neljas - kitsas koridor, kus on vaenlased viis mängijat vastu sama summa võrra. Graafika kõik kohad sõnalt vapustav. Mäng on sätestatud ja üksikasjalikult, et ei saa, kuid rõõmustamiseks arvukad kasutajad. Loos mäng peaks olema tagada, et rajatised hävisid vastased, kuid ärge unustage, et kontrollida oma kaitsev tornid. Kui igapäevaelus sul ei ole piisavalt põnevust skraste oma vaba viibimist virtuaalne reaalsus. Game LoL on kõige sobivam selleks, et tõsta adrenaliini veres!

Hakka õiguspärane kasutaja help League of Legends registreerimist. Vormis, siis tuleb esitada järgmised andmed: kasutajanimi, parool (korrata järgmisel real), e-posti aadress, sünnikuupäev. Sa peaksid ka panna linnuke, väljendades sellega vastuvõtmise eeskirju. Telli uudised esitata vaikimisi. Lõpuks pead kirjutada koodi piltide ja kliki «Mängi tasuta». Enne loote konto, siis veenduge, et arvuti konfiguratsiooni ei õnnestu. Sest gameplay nõuab järgmist süsteemi miinimumnõuetele:

- OS Windows XP Service Pack 2/Windows Vista Service Pack 1/Windows 7

- Pentium 4, 2 GHz

- Vaba ruumi kõvakettal 750MB

- Ühildub DirectX 16 bit heli seade

- Video mälu 128 MB

- RAM 1 GB

- Internetiühenduse vähemalt 128kb \ s.

Nii mängima League of Legends on kangelased, kes siin nimetatakse meistrid. Igal neist on oma eripärad. Loomulikult kangelased olla tugevad ja nõrgad küljed. Nii keegi kiidelda suure maagilised omadused, keegi on suur kahju, samas kui teised on nii võimas, et näeb inimkilbina. Aga kes sa joosta, et muutuda. Mängimise ajal te teenite punkte. Kulutatud pumpamiseks või maapinnal või osta uued tegelased ja runes et parandada tulemusi. Lisaks on igal edu toob kasumit kujul mängu raha. Muide, saab investeerida reaalne, kui äkki oli selline soov. Kindlasti annab teatud eelised, kuid mida saate teha üsna hästi League of Legends mängida tasuta.

Alguses saad mõned märgid, ja lõpuks nende arv ainult kasvab. Kõik mängu 30 taset. Ja seda suurem on teie vasakule nihkunud, seda suurem on võimalus. Game League of Legends tungivalt arendada oskusi kangelasi. On talent tree, mis on ühine kõigile tähemärki. Masteries ehk talent tree on kolm haru: rünnak, kaitse-ja lisaained. Valides konkreetse arengutee, siis käesolevaga kindlaks saatus kangelane. Lisaks põhioskused, saate valida kaks. Näiteks kiire töötab, ja nii ravi zaklinalnoe

See põnev mäng saab kätte oma tähelepanu juba esimese minuti jooksul. Erinevate gameplay ei võimalda miss minutis! Võitle lõbus vile koletised, vaidlustada teiste mängijatega ja olla iga päev rohkem ja rohkem kindel oma võimetele! Las täita kõik teie ootused!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more