Järjehoidjad

Looney häälestab Mayhemi maailma

Alternatiivsed nimed: Looney häälestab hullu maailma, Looney häälestab hullu maailma

Looney häälestab Mayhemi maailma - lemmiktegelased uues kestas

Mäng stuudios Scopely mäng "Looney Tunes World of Mayhem" avab teile juurdepääsu kõigile Looney Tunes'i universumi koomiksitegelastele. Kurja vastu võitlemiseks tuleb kokku panna lõbus meeskond. Lõppude lõpuks, kes sellega kõige paremini hakkama saab, hoolimata sellest, kuidas Bugs Bunny ja tema sõbrad.

Kõik algab väikesest kaabakas Marvinist, kes on valmis inimkonda hävitama. Ta istub oma laboris metsas ja teeb salakavalaid plaane. Ja meie sõber Bugs, nagu alati, eksis Pismo randa kaevates veidi ära ja pööras vales suunas. Rebides kaabakat ettevõttest eemale, tekitas ta oma viha ja ta laskis oma laserpüstolist. Kuid ka meie küülik pole miss, vastusena saadab ta kurjategija taevast seifi. Lahing lõppeb sellega, et Bugs hävitab juhuslikult Marvini juhtpaneeli ja kogu tema koomiksilabori. Nüüd peab keegi need koomiksid tagasi koguma ;-)

Bagz Bunny vajab teie abi mängus Looney Tunes Crazy World PC-s. Kõik koomiksitegelased jooksid minema kuhu ja nad tuleb tagasi saata. Peate palju võitlema ja kokku panema oma unistuste meeskonna, mis aitab kõik normaalseks viia. Alustuseks on teil juurdepääs küüliku enda juhtimisele, see on teie esimene kangelane. Tal on kaks ainulaadset rünnakut:

 • basic - iga liigutust kasutatakse kahjustuste tekitamiseks - küüliku puhul on see turvaline kukkumine taevast vaenlasele, täpselt nagu koomiksites;
 • on eriline - see on märkimisväärne oma jõu poolest, kuid nende uuesti laadimiseks kulub aega - kaevamine vastase selja taha ja löömine peaga nööpnõelaga, mis põhjustab ühe käigu jaoks uimastamise.

A nende rünnakute oskuslik kombinatsioon toob teile rohkem võite.

Pärast esimest võitu saate väikese illusiooni, mis annab pihustile energiat, seda saab kasutada koomiksi aktiveerimiseks. Multikad on erineva kvaliteediga ja erinevatel eesmärkidel:

  10 0009 kaitsjat - kõrge elatustase ja kaitse, kuid madal rünnak;
 • ründajat - kõrge rünnakutase, kuid madal kaitse ja eluiga;
 • tugikangelast - tasakaalukad tegelased, kasulikud erinevates olukordades, mõned võivad terveneda.

Igal koomiksil on oma kuulsuse tase, mis näitab, kui võimas see on. Rohkem tähti on lahedam kui kangelane. Samuti on haruldus: tavaline, haruldane, eepiline ja legendaarne. Pidage meeles, et rohkem tähti ja harvemini kangelane - lisage see oma aktiivsesse rühma.

mäng Looney Tunes World of Mayhem mäng on peamiselt võitlus ja seda mitte ainult peamistel eesmärkidel, vaid ka teiste mängijatega. Kaklused - lahingud mängijatega, nimelt nende koomiksitega. Kui võidate lahingu lõpus, siis saate boksi preemiaga. Selle avamiseks kulub natuke aega ja teie kangelaste tööd. Mängul on hinnasüsteem ja uutele kõrgustele jõudmisel saate väärilisi auhindu.

Praeguseks on mängus 141 kangelast. Arendajad tegelevad mängukorralduse parandamisega ja lisavad mängu üha rohkem tegelasi - huvitavaid ja naljakaid. Ühest kohast leiate erinevate koomiksite koomikseid, mis ei suutnud teleri ekraanil ristuda.

 • Taz on armas hambuline olend, kes suudab kiiresti keeriseda nagu tornaado, rebides kõik oma teele.
 • Hugo on suurjalg, kes otsib lemmiklooma, külmutades samal ajal kõik oma teel.
 • Lola the Raider - annab vaenlastele palju nõrku kohti, tegeleb alakahjustustega kriitiliste kahjustuste tõenäosusega ja eemaldab varguse kõigist.
 • Twiti - noor lind, aardejaht, saab terveks ja kõvasti peksa; tabas oma vaenlasi kividega turvalisest kaugusest.
 • King Duffy on mitte ainult monarh, vaid ka ahne ründaja, kelle iga liigutus püüab kellegi kasu varastada.
 • lambakoer samurai - ustav templi hoidja; kaitseb oma positsiooni ja muutub tugevamaks, mida enam ta vaenlased kõhklevad.
 • Hippeti Hopper on legendaarne poksija, kes osavalt möödub vasturünnakutest ja dodgedest, et oma kroonipuhang anda vastasele, kes pole kaitsja.
 • Gossameri ragbimängija - tihe keskkaitsja, otsustanud võita; niipea, kui ta on põnevil, on mängu tulemus enesestmõistetav.
 • Porky Pig - tasakaalustatud tugitegelane; Sõbralik siga suudab liitlasi tervendada ja vaenlastele natuke kahju teha.

Looney Tunes World of Mayhemi allalaadimine arvutisse ja mängu käivitamine on üsna lihtne. Alustamiseks laadige alla Bluestacksi Android-emulaator ja alles seejärel installige mäng sinna ja käivitage see. Soovime teile palju õnne hajutatud koomiksite leidmisel!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more