Järjehoidjad

Sõrmuste isand: tõuse sõtta

Alternatiivsed nimed:

Sõrmuste isand: Rise to War on strateegiamäng, mis põhineb raamatute sarjal ja filmi „Sõrmuste isanda” adaptsioonidel. Kõik, kes nende teostega kursis on, kohtuvad siin paljude sõpradega.

Kui hakkate mängima Lord of the Rings: Rise to Warit, peate esimese asjana valima fraktsiooni, mida on mängus kokku kuus.

  • Lothlorien
  • Erebor
  • Rohan
  • Gondor
  • Isengard
  • Mordor

Kõik fraktsioonid on oma võimete poolest ligikaudu võrdsed, mängu tasakaal on korras. Valige fraktsioon, mis teile kõige rohkem meeldib.

Pärast seda pead veel veidi aega kulutama oma maitse järgi sõrmuse kujunduse loomisele.

Järgmisena algab mäng ise. Õpetage kogu tarkus, milleks te ei saa keegi muu kui Gandalf ise.

Arendajate poolt teile antud lossis pole palju hooneid. Esialgu on nende ehitamine ja täiustamine peaaegu hetkeline, kuid taseme tõustes võtab see palju tunde. Saate oma silmaga näha, kuidas teie loss muutub ja muutub umbsest garnisonist tõeliseks kindluseks.

Mäng sisaldab kõiki sõrmuste isanda rasse: hobiteid, inimesi, päkapikud ja päkapikud.

Peate palkama ülemad juhid armeed juhtima. Nendel tegelastel võivad olla erinevad värbamiskulud. Mõnda on lihtne palgata ja mõnda on väga raske saada, isegi Gandalf ise on nende hulgas. Iga komandör saab arendada ja omandada uusi oskusi, selleks peab ta regulaarselt lahingutes osalema ja vaenlasi alistama. Võimalike saadaolevate oskuste hulgas on tervendamine või sõdurite omaduste parandamine ja palju muud.

Lossis saab palgata

armeed. Iga armee muutub tugevamaks, kui omandate kogemusi.

Mängus toimuvad lahingud automaatselt, lahingu tulemust kuidagi mõjutada ei saa, kõik otsustavad numbrid ja võitlusjõud.

Lossi ümbritseva territooriumi saab vallutada, hävitades neile paigutatud vaenlase armeed. Selliseks püüdmiseks vajaliku armee tugevus sõltub konkreetsest territooriumist. Mõnda on lihtne tabada, teised aga nõuavad väga võimsat armeed.

Kui soovite, võite rünnata naabreid fraktsioonis, kuigi see pole eriti hea, kuid kui otsustate saada kaabakaks, ei takista teid keegi.

Lõbutseda saab jutukampaania lõiguga, mis kordab täielikult raamatute ja filmide sisu.

Mängus on nn hooajad, kus on saadaval erinevad ülesanded ja päris hooaja lõpus peate jäädvustama ühe pealinna kaardile. Edu korral saate sõrmuse ja suure hulga ressursse.

Klännides on võimalik koostööd teha teiste mängijatega. See lihtsustab oluliselt arendamist. Lisaks vabaneb klannipood ja võimalus osaleda peakorteri tsitadelli ehitamisel.

Päris raha mängus pole vaja kulutada, ilma selleta on täiesti võimalik hakkama saada, kuid kui soovite arendajaid tänada, saate mängus oste teha.

Laadige Androidile alla tasuta alla

Sõrmuste isand: Rise to War, klõpsates lingil.

Ära raiska aega, fantaasiamaailm ootab sind! Ainult sina otsustad, kas sinust saab kaabakas või võitled kurjuse vastu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more