Järjehoidjad

Lord of Ages

Alternatiivsed nimed: Lord of Ages

Mida sa seostavad arendaja Aeria mänge? Palju mängijaid, see on tagatud töökindlus ja kvaliteet on mäng, mis kindlasti meeldib teha veeta palju aega koos temaga. Nii, mäng Lord of Ages ei ole erand. Mängu sisuks ei ole palju erineb kõik teised strateegiad, kuid nende rakendamine ja täitmine on nii atraktiivne, et lihtsalt ei peatu tähelepanu. Kvaliteet gameplay ja huvitav lugu, lihtne töö ja kena graafika, ei ole see saladus edukas online projekti?

Lord of Ages Online aitab teil külastada iidse maadel, elanikud vajavad tarkade ja joonlaud. Võibolla see on, mida ja saada valitseja on? Kuna alguses mängu teile kuuluvad väike ala, kus saab ehitada asulate majad, lossid, töö ehitus. Sinu peamine eesmärk on parandada oma väike kuningriik tõeliselt kuninglik proportsioonides. Masendav hoonete ja suurendada elanike arvu. Õpi uusi võitlus tehnikaid hiljem muuta need võitmatu sõjalist jõudu. Sest seda tugevam oma iseloomu ja oma armee, rohkem maad saab lüüa ning suurem ala on sinu kontrolli all.

See on tüüpiline online mängu, et te võite ette kujutada end Lord of Ages registreerimine vajate edukat algust gameplay. Kuigi lehe mängu ja ei vene sõnad, iga venekeelse mängijad saavad aru, mida teha, kuidas registreerida ja täitke vorm ja hakkab tegelema põhilised tingimused.

, Et alustada registreerimist vajutage nuppu «Play Tasuta», mis asub allosas kodulehekülg mängu.

Enne ekraanil avab eraldi standard registreerimise vormi, peale mida saate täita hakata mängima Lord of Ages. Lugege hoolikalt väljade nimed ja vihje süsteem ja kordamööda täita kõik väljad. Sa pead kirjutama oma kasutajanime ja unikaalne parool ja parooli, peate täpsustama aadress elektrooniline postkast.

Kui sa oled harjunud, et registreerida kontosid abiga sotsiaalsete võrgustike ja sul on lehekülg Facebookis, siis on võimalik kasutada oma loa andmed selles mängus. Ja kui sul on juba varem registreeritud vähemalt üks projektidest Aeria, kuid nüüd saate kasutada eelnevalt registreeritud andmeid, mis kulgeb registreerimist.

Enne kui hakata mängima mängu Lord of Ages pead valima oleva maa territooriumil ja arendada oma kuningriiki. See võib olla:

Bohemia.

Lombardia.

Saksimaal.

Moravia.

Bavaria.

Turinzhiya.

Švaabimaa.

Kõigis piirkondades iseloomustab spetsiifiline kliima ja topograafia - valida, mida kõige meeldib.

Unite klannid ja kolooniad teiste isikutega võita vaenlane. Saada oma armee vallutada wild territooriumil. Nii valdkonnas oma kuningriiki saab oluliselt suurendada. Ja mis kõige parem, et Lord of Ages tasuta mängida saab igaüks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more