Järjehoidjad

Lords Mobile

Alternatiivsed nimed:

Lords Mobile MMO strateegiamäng, mida saate mängida kõikjal, kuna mäng on mõeldud mobiiliplatvormidele. Mängus näete suurepärase kvaliteediga graafikat, kui teie seadmel on piisav jõudlus. Tegelaste häälnäitlemine kõlab väga realistlikult ja seda teevad professionaalsed näitlejad.

Mängus moodustate võitmatu armee, mida juhib kangelane, ja juhite lahinguid reaalajas.

Enne teiste mängijatega lahingusse asumist peate läbima mittepealetükkiva õpetuse, mis näitab teile mängu põhitõdesid. Lisaks on kõige parem alustada mängu lookampaania läbimisega, kus saate oma oskusi praktikas rakendada. Koguge ühe kangelase juhtimisel väike armee, mille avate esimesena.

Mängus on üle neljakümne liiderkangelase. Igal neist on oma ainulaadsed oskused, mis kehtivad tema juhitavate sõdalaste kohta.

Lisaks on nelja tüüpi vägesid ja rohkem kui kuut tüüpi sõjaväelisi formeeringuid. Kõik see annab palju võimalikke lahingukoosseisude kombinatsioone. Õiges vahekorras, kombineerides erinevaid sõdalasi, saate peaaegu võitmatu armee.

Aja jooksul saate oma strateegiat lahinguväljal veelgi täiustada ja moodustada õige meeskonna sõltuvalt sellest, millise vaenlasega te silmitsi seisate.

Lords Mobile'i mängimine on väga huvitav ja põnev, sest see on tohutu avatud maailmaga mäng.

Avastage ümbritsevat maailma, mida mõjutavad agressiivsete koletiste ja lahingute sidurid, otsides iidseid esemeid, mis võivad märkimisväärselt suurendada neid leidva juhi armee jõudu.

Ehitage oma impeerium, vallutades uusi maid ja hankides veelgi rohkem ressursse, et toetada võimsaid sõdalasi.

Saage teiste mängijatega vesteldes uusi sõpru ja tuttavaid üle kogu maailma. Looge liite ja toetage üksteist lahinguväljal.

Siin ootab teid palju mängurežiime:

  • Edge Tower Defense stiilis režiim, kus peate ründama vaenlase vägesid ja rivistama oma väed kaitseks
  • Keisrite kokkupõrge, milles võite proovida trooni haarata ja valitsejaks saada
  • Dragon Arena gildi sõda, kus osalete rühmalahingus teise gildiga
  • Võistle teiste mängijatega PvP ja PvE lahingutes
  • Suurendage oma armeede jõudu, tõstes need viiendasse klassi, mis annab teie sõdalastele enneolematult jõudu ja vastupidavust

See on lühike loetelu funktsioonidest, mis võivad selle lugemise ajaks olla veelgi suuremad, kuna mäng saab sageli värskendusi. Tänu sellele muutub see veelgi lõbusamaks.

Logige regulaarselt sisse lühikese aja jooksul, see võimaldab teil saada igapäevaseid ja iganädalasi sisselogimispreemiaid.

Ostke oma kangelastele varustust, kostüüme, relvi ja kaunistusi mängusisesest poest, kasutades mängusisest valuutat või pärisraha.

Android-s saate

Lords Mobile'i tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Installige mäng kohe, et võitmatu armee eesotsas haldjariigis trooni nõuda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more