Järjehoidjad

Lords & Knights

Alternatiivsed nimed: Lords & Knights

Lords ja rüütlid Online - tasuta multiplayer keskaegne strateegia mäng teemasid. Võite minna tagasi kaugesse minevikku ja luua oma impeeriumi, mille õiguse alusel meetmeid kiiresti kasvada ja õitseda. Aasta alguses, siis visatakse valdusse linnaelanike tõttu sobimatu elupaik tingimused. On maad teile määratud leiad kuivatatud tühjaks maju ja isegi jõugu armetu väljanägemisega sõdurit. See kõik tundub üsna masendav - kuid ärge sattuge paanikasse! Sa mitte ainult lõppkokkuvõttes kõik korras ja ehitada vägev armee, mis on väga hästi koolitatud, ja olete teinud nõuetekohase taseme linna infrastruktuuri ja laiendada oma territooriumi. Alates oma hoolsuse sõltub kas teenida maine muu isandad ja ei tunne tõeline peremees keskaegne linnus. Tulevikus oma impeerium on sinu kätes!

Play Lords & Knights võimalikult brauser ja nutitelefonid ja tabletid arvutid. Süsteemi nõuded on tõesti minimaalne. Sobiv oleks selline platvorm: iOS 4. 3, ANDROID 2. 2. Kõige tähtsam - juurdepääs Internetile. Ettevõtte projektid on alati erinev XYRALITY GmbH kättesaadavus ja isandad ja rüütlid mäng ei olnud erand. Et jätkata mängimist peate looma konto. Lords & Knights Aasta - on täita mõned väljad, nimelt e-posti aadress ja parool, samuti vastuvõtmist kasutamise eeskirju ja privaatsuspoliitika. See on kõik, äri on sõna otseses mõttes minuti!

Liitunud auastmed aktiivne kogukond mäng maailmas, leiad ise usaldusväärsed liitlased ja võidelda vaenlased väärt. Neile, kes on isandad ja rüütlid mängida puudus kandidaati on tunda. Lõppude lõpuks, paljud teised kasutajad on potentsiaalselt oma vastastega. Nagu kaaslased, nad peaksid suutma leida. Sa ei saa usaldada esimese tulija, õppida ära tundma kavatsusi need feodaalid satuvad oma tee. Alliansiga liitumise võimalik uurida ja jäädvustada naabermaades. Aga võidujooks saagiks ärge unustage jälgida oma kaitsev võimeid. Valitud riik ei rünnata, ja kes teab, kes pähe tulevad rikkuda oma hea. Muide, kasutamise taktikaline ja strateegiline võimalused on üks peamisi tegureid, mis mõjutavad võidu kõige soojendusega lahinguid. Ja muidugi usaldusväärne armee. Loomine grupid, siis tuleb hoolitseda, et nad moodustavad eraldi seadmestiku. Sest igaüks neist oma andeid ja oskusi, mida nad on kasulik erinevates olukordades, mis tekivad lahinguväljal.

Mida on veel vaja, et heaolu impeeriumi, et piisavalt vahendeid. Lords & Knights mängida - siis pidevalt muretsema ressursside hankimine ja hoiustama järelevalve all. Lords & Knights mäng annab võimaluse kasutada järgmisi ressursse: puit, kivi, rauamaak, vask, hõbe, kuld. Eraldi kategooria pakutakse. Pea meeles, et linnaelanikele aitab mitmel moel kasvada ja areneda. Nii abiained meeleldi võtma oma ülesandeid kiiresti, et neid. Nad saavad hakkama suurepäraselt ahvatlevaid töökohti. Noh, oletame, et korraldada lopsakas festivalidel lossi või korraldada messe. See on kasulik juhendama teadlased arendavad uusi tehnoloogiaid. Näiteks, kes ei taha olla cool sõjaväeveokite? Vastus on ilmne, et nende teadlased kogunevad raamatukogu ja anda neile tööd. Midagi logard, las saavad!

Väärib märkimist umbes ehitamine. Kokku 13 peaks olema oma lossi. Iga objekt oma missiooni. Niisiis, Citadel, Arsenal Tavern, Raamatukogu, kindlustuste, Market, Farm, Woodman, materjal puit, karjääris Material Stone kaevandus, Ore Warehouse - kõik on osa oma olemuses. Ära unusta, et hooned tuleks parandada, kui sa tahad neid oli tõesti hea kohtunik.

Vastutus omaniku keskaegse linnuse ja tõesti palju sa ei pea iga vaba hetk! Aga isandad ja rüütlid mängida võrgus nii huvitav, et kõik need probleemid on ainult meeldiv. Tahad, et mitmekesistada oma vaba aega - nii see, mis on probleem? Lords ja rüütlid check ootab. Enjoy lõbus gameplay!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more