Järjehoidjad

Kadunud ark

Alternatiivsed nimed:

Lost Ark MMORPG põnevusmäng. Mängul on suurepärane graafika ja ebatavaliselt suurejoonelised efektid lahingu ajal. Häälnäitlemine on suurepärane, muusika on hästi valitud.

Mängu areng kestis 8 pikka aastat. Kuid vaatamata sellele uskusid paljud pärast väljaandmist, et mäng ei erine teistest selle žanri mängudest. Kuid nüüd, pärast mitu aastat kestnud värskendusi, võib mängu tõesti pidada üheks parimaks.

Enne kui mängite Lost Arki, looge tegelane, valige klass ja pange sellele nimi.

Mängus on 20 klassi, kuid need kõik on jagatud mitut tüüpi.

 • Mag
 • Munk
 • Laskur
 • Mõrvar
 • Looja

Klassi valikul pea meeles, et seda ei ole võimalik mängu ajal muuta. Kui selgub, et valisite ekslikult vale klassi, mida soovite mängida, peate otsast alustama.

Parim viis oma tegelase taseme tõstmiseks on lugude kampaania lõpetamine. See on omamoodi väga arenenud koolitus ja ka huvitav. Lisaks süžeele on palju täiendavaid ülesandeid.

Siit leiate tohutul hulgal erinevaid asukohti. Kõik need asuvad mitmel kontinendil. Iga mandriosa on teistest erinev. Igal pool on oma loodus, fauna ja vaenlased, keda seal kohata võib. Ka atmosfäär on neil erinev, see on nagu erinevad maailmad.

Mida mängus teha, leiate hõlpsalt:

 1. Saate täita põhi- või lisaülesandeid.
 2. Koguge soomuste ja muude esemete kollektsioone.
 3. Täida Otsija atlas.
 4. Siin toimuvad iganädalased ja igapäevased üritused.
 5. Lõpetage ja arendage oma kinnisvara, kui teile meeldib selline väljakutse.
 6. Ülesanded võivad olla üksikud või kollektiivsed.

Tasamine on alguses üsna lihtne, see võimaldab teil kiiresti teistele mängijatele järele jõuda, kui olete värske mängija. Edasine arendamine muutub raskemaks.

Relvade pumpamisega on kõik sarnane. Mängu alguses parandate seda lihtsalt, kuid siis hakkab see nõudma palju rohkem ressursse ja ei lõpe alati hästi.

Uuendus ebaõnnestumisel relv õnneks ei rikne, kuid kulutatud ressurssi tagasi ei saa.

Lahingusüsteem on äärmiselt mitmekesine ja lihtsalt kõigi vaenlaste ühe löögiga löömine siin ei toimi. Oskuste arv on muljetavaldav, lisaks saab iga oskust muuta. Kuid see pole veel kõik. Spetsiaalsed või tavalised löögid võivad moodustada kombinatsioone. Rakendades lahinguväljal tehnikaid, valige õiged kombinatsioonid, et võidelda rühma vaenlaste või eestkostjate ülemustega, see muudab mängu teie jaoks lihtsamaks.

Mäng ei ole ikka veel hüljatud ja saab regulaarselt värskendusi, on tunda, et arendajatele see projekt meeldib. Nad annavad endast parima, et mäng oleks huvitav nii algajatele kui ka veteranidele.

Siin ei pea millegi eest maksma, igasugused soomusrelvad ja materjalid saad nagunii, see võtab lihtsalt aega. Kui soovite protsessi kiirendada, siis on see võimalik päris raha makstes. Lisaks ilmselgele ostule väljendate nii oma tänulikkust arendajatele.

Saate Lost Ark

arvutisse tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil. Mäng on tasuta.

Hakka mängima, tohutu fantaasiamaailm, palju sõpru ja uskumatud seiklused ootavad sind!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more