Järjehoidjad

Kaotatud paradiis

Alternatiivsed nimed: Kaotatud paradiis

Lost Paradise Online - fantastiline tasuta multiplayer mängu koos lisanduvate lahingud nõudlik rakendus taktika. Leiad ise on suur kohtades ja lõputu PVP kaitseb oma õigust eksisteerida. Võitlus toimub ajavahemikus maalased ja välismaalastele ootamatult. Teil on tuhandeid potentsiaalseid vastaseid! Kuigi kõne võib visata vaid tõeline mängija. Mobs mängus maailmas lihtsalt ei ole. Üritused paljastama kolmemõõtmelises ruumis, mis loob reaalsustaju. Meet vaenlane võib olla kõikjal maal, maa all, vee-, linnades, metsades või kõrbetes. Game LP õpetab teha olulisi otsuseid, tunda ja koordineerida võitlust, tegema koostööd teiste mängijate ja meeleheitlikult viskamine kuumim lahing. Aga mitte kõik mängu lugu on vähenenud ainult sõda. Sul võib olla võimalik puhata vahel lahinguid ja isegi teha üsna rahulik siseasjadesse. Lisaks algavad Lost Paradise saab mängida sõpru või isegi järsult abiellub. Ära jäta võimalust, et oma vaba aega veeta naudinguga!

Enne kui sukelduda keerises unustamatu seiklus, peate te endale registreerima konto. On võimalus alla laadida mäng klient teavitatakse lõpuks loojad projekti. Lost Paradise registreerimine toimub järgmiselt:

- Taken lepingu. Administration keskendub kasutajad on, et kui sa ei ole nõus reeglite, siis on parem mitte luua konto

- Täitke registreerimise vorm: mängija nimi, e-posti teel (kinnituse), parool (koos kinnitusega)

- Valige soovitud keel ja määrata õige ajavöönd,

- Registreerimise kinnitus koodi sisestamist - kaks sõna, mida näete pildil.

Mängi mängu online Kaotatud paradiis saate juhul, kui teie arvuti vastab järgnevatele miinimumnõuetele:

- Operatsioonisüsteem Windows XP/Vista/7

- Protsessor Intel Pentium G620 või AMD Athlon II X2 250,

- Video NVIDIA GeForce GTS 450 või ATI Radeon HD 5750

- 2 GB RAM-i ja 3 GB vaba ruumi kõvakettal.

Nii, et sa oled just alustanud mängimist Lost Paradise ja esimene asi, mida mäletan - sa peaksid püüdlema unikaalsus iseloomu. Tema kangelane, tänu hulk võimalusi, mis on saadaval iga kasutaja saab teha unikaalne. Teie võime muuta kõike alates välimust ja iseloomu määrab koju oma iseloomu ja võidelda jõudlust. Järeleandmatult pumbata, muidugi, kui sa tahad olla edukas selles fantaasiamaailmas. Aja jooksul on sul võimalik mitte ainult võimas relvi, kuid palju rohkem. Muide, mis puudutab relvade teile antakse üsna korralik valik. Mängi Lost Paradise soovite, kasutades nii ühised võistlused relvi nagu granaadid, haavli, miinid, noad, Taizer ja eriline iga sõitu. Saadaval Earthlings "hornless", "Saar", "Asp", "Skif", "Blackbird" ning Wanderers - "Julie", "Balam", "Kabbahi" " Chakka "" Pulaha ". Suhteliselt armor ka valida, mida teen. Siluda tegelase keha ja sa lihtsalt vaja seda teha ilma usaldusväärne kostüüm. Earthlings kasutada kerge raudrüü "Orlan" raske raudrüü "Dzhaganat" PES ja "Kraken". Wanderers eelistavad kanda või Haarniska "Nunkul" või raske Haarniska "Bach-Pac" või PES "Shukpi."

Nagu olete ilmselt aru, isegi alguses peab mängija tegema olulise otsuse, et keegi liituda. Nagu juba mainitud, on kaks rassist. Kas oleks küljel Terran või avanevad Wanderers, et see on põhimõtteliselt ja sõltub saatus. Oluline on valida käsitöö. Võite saada kapten Nujakka ja õppida ületamatut tikutaja ja hallata uskumatu lahingumasinad.

Mäng Lost Paradise hõlmab ressursside hankimine. Muuseas, igaühel on võimalus saada minu valduses ja saada head kasumit. Aga omanik kaevanduse peab alati valvel olema. Seal on hulk, kes soovivad selle ära. Ärge andke vihatud vaenlased! Vähem oma seadmete kahjustusi ajal võidelda, seda rohkem ressursse saad.

Juba katsetamise staadiumis mäng on võimeline kiidelda erinevaid. Ja kuna projekt on areng, lähiajal loojad lubavad palju uusi ja huvitavaid elemente. Liitu meiega ja hääletada ise kõiki eeliseid lõbus mäng!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more