Järjehoidjad

Lost Planet

Alternatiivsed nimed: Lost Planet

Mängu Lost Planet on multiplayer arvutimängu. See mäng on mõeldud stiilis shooter ja toimuvate ürituste see esimene inimene.

Arvutimängude Lost Planet saab laadida ainult täiskasvanud mängijat. Alaealistele kasutajatele juurdepääsu mäng on lõppenud. Lae alla Lost Planet ¬ võib olla mõne muu saidiga, mis annab selleks võimaluse. Näiteks võib seda teha torrent.

Sul on ainulaadne võimalus näha mängu Lost Planet video. See võib olla mängu ametlikul kodulehel või YouTube'is. In video näitab sisuliselt mängu tähemärki on esindatud ja muud huvitavat informatsiooni mängu.

Lost Planet Käesolev ülevaade tutvustab teile sissejuhatus mängu. Sa õpivad gameplay, süsteeminõuded mängu ja peamised mängu transpordiliigid.

Mängu Lost Planet hulka põnev peamine boss võitleb, et esineda äärmuslike tingimustega paikkondades. Sul on võime juhtida mängu mehhaniseeritud teevad.

Siin Teie mängija allub kaotus soojusenergia. See on tingitud kliima alal, kus lahing toimub.

Kui sa kaotad kõik oma tugevuseks on, siis teine ​​mängija saab anda teile mõned oma energiat. Et seda teha, mäng kasutab uut relva, mis võimaldab mängijatel hoida kõik elus.

In-Game Lost Planet mängijaid autasustatakse kogemusi punkte. Võite teenida rohkem punkte mängides täiuslik stiili ja lisaülesandeid missioonidel.

Kui olete lõpetanud mäng, sõltumata keerukuse tase, mida saab kasutada oma iseloomu kampaania. Sai oma hinded, on teil võimalus kasutada avamaks kostüümid või teha täielik kohandamine iga märk.

Tegevus toimub E. N. III.

EDN III on planeet, kus sündmused toimuvad mängu. See oli eesmärk, samuti katsed kolonisatsioon Inimestel Maa elamiskõlbmatuks muutunud.

Mäng on mitu colonizations. Kodu kolonisatsioon - 80 aastat kohtute sajandil.

See on esimene kolonisatsioon. Paljud hooned olid ehitatud käsitseda elanikkonnast, sealhulgas mitmeid linnu. Kolonisatsiooni osutus edukaks. Kuid nagu koloonia hakkas kasvama inimesed seisavad silmitsi uue vormi maaväline elu, mida tuntakse Akrid.

Akrid olid selgelt vaenulik jõud, kuid kolonistid ei olnud piisavalt tugev, et relvad, et võidelda Akrid. Nad olid sunnitud taganema E. N. III. Lahingute ajal, inimkond avastanud uut tüüpi energia allikas soojusenergia organite Akrid.

In-Game Lost Planet saab võidelda koos erinevaid relvi. See võib olla

1. Nuga.

2. Tulirelv.

3. Pistols.

4. Haavli.

5. Sniper käik.

Lost Planet mängu saab mängida kas arvuti vastab järgmistele nõuetele:

1. Intel Core2 Duo - protsessor.

2. 1 GB - RAM.

3. 13 GB - HDD (kõvaketas).

Sisestage maailm Lost Planet!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more