Järjehoidjad

Kadunud Sektor

Alternatiivsed nimed: Kadunud Sektor

Game kadunud Sector - tasuta MMORPG koos omakorda põhinev lahingud, sündmused paljastama reaalajas. See on karm maailm, kus ellujäämiseks tuleb tark strateegia ja taktika. Sa veetakse tagasi 2035, ja esimene mulje on, et nad on postapokalipsticheskoe aega. See on peaaegu õige, kuigi seal oli globaalse katastroofi. Süüdistada neli aastat kestnud sõda ja veetis enamiku linnade. Ajal kohutav kokkupõrgetes hukkus 99% linnaelanikest. See kõik algas farmakoloogilise läbimurre. Väljamõeldud ravim "REBIS" oma omaduste tõttu on muutunud nii soovitav kõik, et inimesed ei saa sõbralikult jagada. Andja teine ​​noorus, koheselt taastootmine rakud, mis aitab nüri tagasilükkamist implantaadid, leevendab valu ravim on põhjustanud konflikti asutused ja tavalised inimesed. Inimesed ei leppima asjaoluga, et valitsuse jagada neid vastavalt "tasemel sotsiaalset vastutust." Solvunud otsustas oma õigusi kasutada. Käivitati 2031, sõja lõpuks vaibunud, kuid FBI ja koalitsiooni jätkuv konflikt, püüdes võita nii palju autonoomsed riigid ja linnad. Need vabariiklike linnade ja seotud Broxton - koht, kus toimub tegevus mäng.

Et mängida mängu online Kadunud Sektor Sa pead alla laadida ja paigaldada see oma arvutisse. Kadunud Sektor registreerimine võimaldab ligipääsu mängu ja saate naasta algatada igal ajal. Konto loomine on järgmine: Sisestatud e-posti aadress, parool, kinnitas parooli, transkribeeritakse kood pilt, kui Tingimuste aktsepteerimist. Liitu mängu Lost Sektor ja käivitamine on edukas ja teil avaneb fantastiline maailm täis seiklus, kui teie arvuti vastab järgnevatele miinimumnõuetele nimekiri:

- Operatsioonisüsteem Windows XP / Vista / 7 (32/64)

- 1 protsessor. 8 GHz (või uuem)

- Card klass NVIDIA GeForce 6800 / ATI Radeon X850, 256 MB

- Vaba ruum kõvakettal 500 MB

- 1 GB RAM

- Online vähemalt 256 kbps.

Nagu te teate, mis lõpeb kodusõda ei anna soovitud rahu Broxton. Nii hakkab mängima Lost sektor ei saa vältida sõjategevusest. Rühmitus kohalike omavalitsuste võitlevad jätkuvalt kriminaalmenetluse ja anarhist organisatsioonid. Mõlemad pooled on oma fraktsioon. Seaduse ja korra tagamisega esindatud järgmise ametiühingud: sõjaväeosade E81, Athanor-LABS, politsei Vanguard. Anarchy vastanduda, ekskavaatorid, salakaubavedajaid, Vangid, takistus Kogujad, Geeks, Alliance ja kaos. Kes soovivad liituda ja hakata aktiivselt kaitsta oma seisukohti. Seal on kadunud Sector online ja neutraalne isikutele. Näiteks League annab kauplejatele kaubandus-ja postiteenuste linnade vahele. Ole ettevaatlik, sest mäng on täis Kadunud Sektor ettenägematuid üllatusi. Mõnikord, ettevõtjate ja esindajatele sõdivad saab krüpteeritud salajase saadikud vana valitsuse ja vastupidavus.

Nii, teil on transportima see lõputu segadus, mis üllatab mängid Lost sektoris? Esiteks laia relvade. Valik on andnud sise-, välis, ja samaaegne sõjavarustust. Plus ja accoutrements ei erine nappus. Teiseks, suur võimalus, et uurida linna. Uurige seda pooleldi mahajäetud metropol, et tunnevad end vabalt. Kolmandaks, realistlik võitlus, mille käigus saab vabalt ringi liikuda, kasutades katus, põrandad, trepid. Lisaks on võimalik kasutada varjualused. Neljandaks hämmastavalt täpne lennusimulatsioon täppe ja kokkupõrkeid keskkond. Viiendaks võimalus osaleda grand klann lahingud ja jäädvustada linna. Co-op režiim võimaldab teil paremini toime tulla PVE ja PVP ülesandeid. Lisaks vastaste võitleb saab live mängijad. Ja see on palju huvitavam kui konkureerivad tehisintellekti.

Lost sektor mängima hakata kohe, et sõltumatult hinnata. Usu mind, sa ei tohi jätta pettunud, sest firma kaotas sektor Technologies on teinud kõik endast oleneva selleks. Nautige ja teile alati õnnelik!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more