Järjehoidjad

Howrse

Alternatiivsed nimed: Howrse, hobused

Howrse online mängu žanr on täiesti originaal. Selle omapära seisneb selles, et ta oli jäätumist mitmes žanris. Esiteks - majandusstrateegia. In Howrse tasuta teil hallata oma ratsasport taim, müük, hobused, luua kontakte teiste mängijatega kaubelda ja aretus hobused. Teisalt - see mäng on klassika simulaator zhyvotnyh elu. Nad lihtsalt tahavad süüa, jalutada, ja nõuab palju tähelepanu. Sul on aega neid toita, koolitada ja kirjutada konkurentsi. Toimub ka jätkamine mäng, mäng Howrse 2. Aga tasub proovida alustada esimese versiooni. Play online mängu Howrse saab kõikjal ja igal ajal. Et seda teha, siis on vaja ainult registreeruda Howrse arvuti internetiühendus ja veebibrauser.

Miinimumnõuded süsteemile:

 • Processor Speed ​​- 2 GHz
 • RAM-1GB
 • Video Card - 128MB

Et mängida mängu Howrse tasuta, siis on vaja ainult registreeruda. Registreeri online Howrse täiesti tasuta ja ei võta palju aega.

  1. Kõigepealt pead valima mis hobune teile meeldib: regulaarne hobune või poni
  2. Valige tõugu ja värvi
  3. Logi sisse
  4. Loe ja nõustu Kasutustingimused

Kõik tasuta mäng Howrse tervitab teid!

Alguses mäng kogete rõõmsat martyshonok - Hwostik. Ärgem unustagem, et meil on mängus maailma Howrse algajatele, nii paar kasulikke nõuandeid ei takista meid. Saba aitab teil mõista aluspõhimõtteid mängu. Lisaks annab teile palju kasulikke oskusi ja kingitusi.

Esimene hobune, et te usaldate, on surematu. See on väga hea, nii kaua, kui te ei ole harjunud vastutust ja ei unusta, et toita seda. Kõik need punktid on arvanud, arendajad, et muuta oma mängu kõige meeldivamaks ja lihtne. Kui sa ei taha, siis ikka ei saa pidevalt hoolitsema oma lemmiklooma. Et seda teha, saate valida truu kaaslane, mis teeb firma oma lemmiklooma ajal teie äraolekul.

Millal alustasite mängida tasuta Howrse valis hobuse ette tema ustav kaaslane, siis tuleb antud kingituse teisele hobune sama tõugu, ainult vastassoost. Nüüd siis tuleb alustada sellest, mida sa oled juba õppinud, ja saba jätan teid ja aitab algajatele õppida põhitõdesid. Nüüd siis harjuvad mäng, mõista põhilisi funktsioone. Ära oota koheselt suurepärase tulemuse. Pea meeles kõik kuskilt alustama. Kui te kõvasti tööd ja investeerida oma lemmikloomad aega ja vaeva, võite olla kindel, et tulemus ei võta kaua aega. Kui jõuad häid tulemusi, lõbus algab!

Kui su käed on piisavalt vahendeid, mäng võimaldab teil tuletada Howrse Pegasi, luua oma karja, tõugu hobuste ja neid müüa. Saad mängida Howrse online, mis tähendab, et see on võimalik sõlmida partnerlus teiste mängijatega. Pärast 20 päeva mängida, siis avastavad ainulaadse võimaluse. Te saate avada oma Equestrian Center. Pärast seda, siis ei ole vaja rentida varisemine oma lemmikloomad, kui nad saavad oma maja. Te võite võtta peatub tema keeruline teistele mängijatele ning see meetod teenida. Mitmekülgsus mängu paneb see universaalne ning igaüks võib leida midagi seda ise. Alustada mängida Howrse, saanud tõeline kapten raviratamme kasvada tõeline meister, ja juhtida neid tippu kuulsust! In Howrse mängu on huvitav nii täiskasvanutele ja laps!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more