Järjehoidjad

Magicabin

Alternatiivsed nimed:

Magicabin maagiline maailm, kus aitate kenal nõial talu pidada. Saate mängida Magicabini Android-mobiilseadmetes. Siin on särav 3D-graafika, tänu millele näeb mäng välja nagu koomiks. Kõik tegelased näevad väga armsad välja. Muusika on lõbus.

Kohtute noore nõiaga, kelle nimi on Ruby. Nõid ei pea olema kuri. Ruby on väga sõbralik ja töökas, aita tal rajada maatalu.

Eesmärgi saavutamiseks peab peategelane kõvasti tööd tegema:

  • Avastage krundi ümbrust ehitusmaterjalide ja dekoratiivesemete jaoks
  • Tutvuge muinasjututegelastega ja täitke ülesanded, mis nad teile annavad
  • Lahendage mõistatusi ja mängige minimänge
  • Maja renoveerimine ja laiendamine
  • Hoolitsege platsi korrastamise eest
  • Istutage taimi ja koristage
  • Saage sõbraks ja mängige haldjatega

Täidate erinevaid ülesandeid, see mitmekesistab mängu ja ei lase teil igavleda.

Nagu enamik kaasaegseid mänge, on ka lühike õpetus, mille järel on teil lihtsam Magicabini mängima hakata.

Peategelane eelistab luudaga pikki vahemaid läbida, see on nõidade seas üsna levinud sõiduk. Külastate erineva kliima ja maastikuga territooriume.

Võõraid kohti uurides püüdke pildistada ka kõige väiksemaid detaile. Vahemäludesse on peidetud palju kasulikku, mida pole lihtne leida.

Kohtuge oma reiside ajal kõigi maagilise maailma elanikega. Põhimõtteliselt on need maagilised olendid, kellega on huvitav suhelda.

Uute tuttavatega sõbrunedes saate neilt võtta kasumlikke ülesandeid. Ülesannete eduka sooritamise eest premeeritakse teid väärtuslike auhindadega.

Peategelane on nõid ja tema talu on ebatavaline. Peenardel ei kasva mitte ainult köögiviljad, vaid maagiliste omadustega maagilised maitsetaimed. Ka koduloomad on eksootilised, aga midagi muud poleks tohtinud oodata maailmas, kus maagia on kõikjal.

Õppige kõiki legende, lugusid ja lõbusaid fakte vapustava maa kohta, kus Ruby elab.

Kindke mängule iga päev vähemalt paar minutit ja mängu loojad premeerivad teid teie pingutuste eest kingitustega.

Hooajaliste pühade päevadel on veelgi huvitavam mängida, kuna arendajad korraldavad temaatilisi võistlusi ainulaadsete auhindadega.

Kontrollige aeg-ajalt värskendusi ja ärge jätke pühadevõistluse algust maha.

Mängusisesest poest saate osta kangelanna riidekappi, sisekujundusi ja muid kasulikke esemeid. Valik täieneb iga päev, pühade ajal ootavad teid allahindlused. Makske ostude eest mängusisese valuuta või pärisrahaga. Pole vaja raha kulutada, nii et võite öelda tänusõnad arendajatele tehtud töö eest.

Magicabini tasuta allalaadimine Android-s on võimalik, klõpsates lehel oleval lingil.

Hakkake kohe mängima, et koos noore nõiaga maagilist maailma uurida!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more