Järjehoidjad

Magicka Magicka Collection

Alternatiivsed nimed: Magicka Magicka Collection

Protsessor: Pentium 4/Athlon XP 2. 4 GHz

RAM: 2GB

Videokaart: GeForce 8800/Radeon X1900

Disk Space: 2 GB

Magicka Collection - täielik kogumine kõigi osade populaarne arvutimäng stiilis action-seiklus. Mängu süžee põhineb Skandinaavia mütoloogia, kus saab kohtuda ja sõjakas jumalad ja müütiline koletised ja palju kõike muud. Magicka jutustus võitlus on neli mages kes on üks vana tellimusi, võitleb võimas tume võlur Grimnikom ja tema hordide paha olendid. Ajal vastasseisu Four ennustajad teavad, et mina Grimnik lihtsalt nuku kätte iidne deemon Assatura, mis sajandeid on võidelnud vastu inimkond ja ei hävita täielikult Midgard. Nutikas mängijatele tihti sattuma linke teistele mäng projektide ja isegi filme. Nii et siin on lihtne leida nalja teemadel Warhammer või Diablo, World of Warcraft või Dungeon Keeper, nii et ärge lihtsalt vstretyatsya mainita Star Wars seiklusi või Monty Python.

Mäng

Seiklusmäng Magicka Arcana moodustatud isometric graafik, kus mängija on üks neljast suur võlurid vastulause Grimniku tume võlur ja tema veel tige deemon Assaturu patroon. Single Play Kampaania koosneb 13 omavahel missioone, mõned neist annab teile võimaluse viia mitu tähemärki. Game Magicka pole selget vahet mängija klasside ja iga nende kangelased on oma arsenal maagiline personal luua tohutu hulk loitse, kui see toode on hädavajalik Nujakka. Lisaks Magica võimaldab kasutada Nujakka relva ja kuulus mõõk Excalibur, mida ümbritsevad kõik kaanonid žanr raiutud. Kõige huvitavam on see, et Magicka sa ei laadida mõõk "pakend" ja hakata kasutama seda kui võimas vasar. Selles mängus autorid ei peatu ja lisatud veel tagasisidega korda - M60 kuulipilduja, mis võib kangelane Käest tänulik külaelanikud säästmiseks oma kodukülla.

Kirjed

Game Magicka, mängu süsteem pigem pakitud ümber tugijaamade hulk maagiline elemente. Need elemendid Magica rohkesti, siin me leiame maa, tuli, vesi, külm, elu, samuti elektri, lasso, ja isegi kilp. Game Magicka kasutab viimane element ei ole isegi kui võrdne osa mängu maailma, vaid osana kaitsev ilm, muutes selle mingi takistus piki kaare peategelane vöötohatis. Igal osa Magicka Collection tulevad ja lähevad erinevate ilm kasutades põhielemendid ja nende kombinatsioon hakkab tootma hämmastav tulemusi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more