Järjehoidjad

Magnum Quest

Alternatiivsed nimed:

Magnum Quest on idlerpg tüüpiline esindaja. Mängu graafika on suurepärane, detailne hea, pilt näeb väga kena välja. Mängus arendate ja moodustate oma võitlejate meeskonna fantaasiamaailma lahinguteks.

Enne Magnum Questi mängimist mõelge välja endale nimi ja valige avatar. Mängust leiate palju huvitavat. Võitlused salakavalate vaenlastega, aga ka teiste mängijate üksustega. Erinevate esemete kaevandamine koopasse. Ressursiretked ja bosside võitlused.

Teil on 5 kangelasest koosnev meeskond, teie otsustate, millist tüüpi kangelasi oma meeskonda lisada. Iga kangelane kuulub kindlasse fraktsiooni.

Mängus on kuus fraktsiooni.

  • Kindlus.
  • metsalised.
  • Mets.
  • Vari.
  • Valgus.
  • Pimedus.

Lahingu ajal näete vasakus ülanurgas fraktsiooni boonuseid. Kui kõik meeskonna kangelased kuuluvad samasse fraktsiooni, on boonuseid rohkem. Kangelased saavad areneda kolmel viisil. Esimene on tõsta üks neljast iga tegelase jaoks ainulaadsest võimest. Tegelase enda taseme teine tõus, see annab omaduste tõusu. Ja kolmas, mis annab kõige käegakatsutavama tõusu, on tegelase klassi tõus.

Kõik mängu kangelased jagunevad hõbe- või kullaklassi. Kombineerides mitu hõbeklassi kangelasekaarti, saad ühe tärniga kuldkangelase, samamoodi suureneb klassitähtede arv.

Igal kangelasel on varude pesad. varude taset võib täiendada ka.

Mängu tegelased kutsutakse kohale. Kõne on nelja tüüpi.

  1. Kaartide jaoks peate koguma teatud arvu kangelasekaarte. Kui kaarte napib, saab puuduvate eest tasuda kristallidega.
  2. Sõpruse märkide eest.
  3. Ja fraktsiooni kõne, antud juhul pakutud kangelasi värskendatakse iga 24 tunni järel.
  4. Täringu kutsumiseks.

Mängus on kiired preemiad, ühe sellise auhinna saad iga päev tasuta, järgmiste eest pead maksma kristalle.

Täitke lepingud, nende täitmine teenib kuubikute väljakutsumist. Kullakuubikute jaoks saab kutsuda kuldkangelasi, hõbekuubikute jaoks hõbedaseid.

Missioonid toovad rõõmu pumpamiseks kulda ja kerasid. Need võivad olla seotud jutukampaaniaga, olla igapäevased või iganädalased.

Lisaks on ka reidid, mis on jagatud mitmeks etapiks. Reidide puhul peate mõtlema igale tegevusele. juurde. mõnel tegevusel võivad olla ettearvamatud tagajärjed. Näiteks võite läheneda aardelaekale, kuid see osutub lõksuks ja peate võitlema tugeva või mitte nii tugeva vastasega. Pärast selliste lahingute võitmist valite ühe kolmest kasulike omadustega kaardist.

Nagu aru saate, on mängus palju ülesandeid igale maitsele. Igaüks saab valida, mis talle kõige rohkem meeldib.

Magnum Quest tasuta allalaadimine telefonis android Saate seda teha, kui järgite sellel lehel olevat linki!

Looge oma kartmatute sõdalaste meeskond ja võitke võitlejaid arendades võite! Alusta mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more