Järjehoidjad

Mahjong

Alternatiivsed nimed:

Mahjong on väga vana või isegi iidne mäng. See on idamaiste juurtega puslemäng, millel on palju nimesid, näiteks Mahjong Solitaire või Shanghai Solitaire. Graafika on realistlik, justkui oleks teie ees tõeline mängužetoonidega laud. Heliriba ei jää pildile alla.

Kui te pole seda mängu varem mänginud ja reegleid ei tea, siis ärge muretsege, enne kui hakkate Mahjongi mängima, saate läbida väikese õpetuse ja uurida, mis on mängu olemus.

See on üsna lihtne mäng, kuigi seda ei saa nimetada lihtsaks.

Siin on teil üsna vähe võimalusi:

  • Kohandage tausta oma maitse järgi
  • Täitke igapäevaseid ülesandeid
  • Seadke isiklikud rekordid ja jälgige oma statistikat

Ja palju muud, mida õpid mängu installides.

Mäng on üks vanemaid ja sellel on mitu sorti. Need erinevad väikeste nüansside poolest, kuid üldiselt on tegu ühe ja sama mänguga.

Mängu ülesanne on eemaldada väljakult identsete žetoonide paarid, kuid on tingimus, et selliseid žetoone ei tohi blokeerida ja nende eemaldamine ei tohiks häirida ülejäänud žetoone. Mäng lõpeb, kui eemaldatavaid parte pole enam või kui väli on tühjendatud.

Kõigepealt proovige eemaldada žetoonid kõrgeimatest virnadest. Edasiseks mängimiseks eemaldage kõige rohkem žetoone paljastavad klotsid. Ärge unustage oma kolimist tühistada. Saate tagasi võtta mis tahes arvu tasuta tehtud liigutusi.

Mida kiiremini ja vähemate tühistamistega välja tühjendate, seda rohkem punkte teenite. Mängus ootab teid üle 1000 tasuta välja. See arv võib mängu värskendustega suureneda.

Valige taust, mida teile kõige rohkem meeldib näha, ja saate mõistatuse lahendamise ajal seda imetleda. Taustad kasvavad pidevalt tänu hoolivatele arendajatele.

Kontrollige regulaarselt. Iga päev leiate sellest uusi erineva keerukusega ülesandeid, mida on huvitav täita. Nende täitmine annab teile uue tausta ja muid pisiasju, mis võimaldavad teil mängu vastavalt oma eelistustele kohandada.

Mäng arendab mõtlemist ja aitab ergutada eakate vaimset tegevust. See on hea alternatiiv ristsõnadele ja teistele lauamängudele. Mängu ajal kõlavad helid on väga autentsed ja võivad inimese psüühikale rahustavalt mõjuda. Muusika on spetsiaalselt valitud nii, et see aitab keskenduda probleemi lahendamisele.

Selle põneva mängu mängimiseks ei pea te olema kohas, kus on WIFI või mobiilne internet. Mängige võrguühenduseta mis tahes aja ilma piiranguteta. See funktsioon võib aidata aega veeta lendude või pikkade reiside ajal läbi piirkondade, kus puudub stabiilne Interneti-ühendus.

Android-s saate faili

Mahjong tasuta alla laadida, järgides sellel lehel olevat linki.

Installige mäng kohe ja te ei pea mõtlema, mida oma vaba ajaga peale hakata!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more