Järjehoidjad

mees või vampiir

Alternatiivsed nimed:

Man or Vampire on kahte žanrit ühendav mäng, mis liigub maailmas ringi nagu RPG-s ning lahingu ajal meenutab mäng kõige rohkem käigupõhiseid strateegiaid. Mängul on hea kuusnurkne graafika, hea häälnäitlemine ja muusikavalik. Siin peate avastama tohutut fantaasiamaailma, mida saadab assistentide meeskond, arendades oma tegelase ja meeskonnas võitlejate oskusi.

Enne mehe või vampiiri mängimist külastage tegelaste redaktorit ja looge peategelane, valides oma välimuse ja parameetrid, nagu soovite.

Mängu peategelane on vampiir ja ta saab muuta oma kaaslased vampiirideks või kasutada neid toiduna.

Te värbate raha eest oma meeskonda

võitlejat. Mõnikord saate nendega eelnevalt rääkides oluliselt alandada palkamise hinda.

Igal võitlejal on ülempiir, millest kõrgemal nad areneda ei saa. Soovitav on sellega töölevõtmisel arvestada.

Mängus on mitut tüüpi võitlejaid:

  • Sõdalased on lähivõitluses suurepärased, kuid haavatavad kaugrünnakute suhtes
  • Vibukütid teevad vaenlasest kaugel olles nooltega märkimisväärset kahju, kuid lähivõitluses ei ela kaua ellu
  • Maagid, nagu ka vibulaskjad, on distantsil väga võimsad võitlejad, neile ei meeldi lähivõitlus, neil on väga väike eluvaru
  • Toetusmaagid ja ravitsejad, kes aitavad taastada teie sõdalaste jõudu, võivad nõrgestada vaenlase võitlejaid, kuid on lähivõitluses praktiliselt kaitsetud

Proovige luua meeskond nii, et sellel oleks igast klassist võitlejaid ja nad täiendaksid lahingu ajal üksteise tugevaid külgi.

Vampiirina saad muuta ükskõik millise enda juhitava sõdalase sarnaseks, süües seda ja tugevdades sellega oma iseloomu. Pärast ümberkujundamist saab sõdalane jätkata võitlust teie meeskonnas ja saada isegi palju tugevamaks võitlejaks. Kui palju tugevamaks ta pärast pööramist täpselt igal juhul muutub, on võimatu ennustada, kuid mõnikord annab see omadustele tohutu tõusu.

Või kui see on peo jaoks liiga nõrk, võite selle hävitada ja selle käigus selle hinge tarbida. Selle tulemusena on ta saanud erinevat tüüpi aineid, mida kasutati relvade, soomuse või meeskonna oskuste parandamiseks.

Pärast ümberkujundamist lõpetab võitleja kogemuste kogumise, taseme tõusmise ega saa võimeid edasi arendada, seetõttu on enne ümberkujundamist parem oma oskusi maksimaalselt pumbata.

Tegelased suhtlevad omavahel ja erinevad intelligentsuse taseme poolest, nii et nad saavad paremini läbi, kui nende intelligentsus on ligikaudu võrdne.

Kaardil ringi liikudes ja ülesandeid täites on teil igal ajal, kui läheduses pole vaenlasi, võimalus teleportida ennast ja oma meeskonda varjupaika, et hinge tõmmata ja oma jõudu täiendada.

Käigupõhine võitlussüsteem ei ole liiga keeruline, sellest on lihtne aru saada, mida teha. Enamike vastastega on suhteliselt lihtne võidelda, kui meeles pidada arenemist ja tugeva meeskonna moodustamist. Kuid ülemusi võib kohata ja neid on väga raske võita, igaüks neist vajab õiget taktikat.

Saate Android jaoks tasuta alla laadida

Man or Vampire, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakkake kohe mängima, uusi tulijaid ootab sünge maagiaga täidetud maailm, kas suudate seal ellu jääda?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more