Järjehoidjad

Mõisahärrad

Alternatiivsed nimed:

Manor Lords on väga realistlik reaalajas strateegiamäng. Graafika mängus selle žanri parimate esindajate tasemel. Häälnäitlemine on tehtud kvaliteetselt, muusika on maitsekalt valitud ega väsi ajaga.

Traditsiooniliselt näidatakse teile mängu alguses lühikese õpetuse käigus, kuidas liidesega suhelda. Järgmiseks peate iseseisvalt koostama strateegia, mis viib teie väikese asula eduni.

Keskaegseks isandaks olemine pole nii lihtne, kui võib tunduda. Eriti kui tahad saada heaks valitsejaks enda alluvuses olevatele inimestele. Mängu ajal saate võimaluse seda kontrollida.

Siin kirjeldatud tegevus toimub 14. sajandil pKr piirkonnas nimega Frankonia.

Arvestades vaid paari kärutäit asunikke, mis on teie käsutuses, peate proovima asutada väikese küla ja seejärel arendada selle nende aegade jaoks piisavalt suure linna suuruseks.

Peate korraga kontrollima mitut asula eluvaldkonda:

  • Uurige ressursse ümbritsevatelt maadelt
  • Hankige piisavalt kivi, puitu ja toitu, et teie küla kasvaks
  • Leidke põlluharimiseks sobiv viljakas maa ja külvake põllud
  • Õppige uusi tehnoloogiaid, see võimaldab teil tootmist arendada
  • Kasarmute ja treeninglaagrite rajamine sõdalaste koolitamiseks

Nagu sellest loendist on lihtne aru saada, on kõike väga raske jälgida, kuid aja jooksul on võimalik mõnda protsessi automatiseerida.

Arendajad püüdsid muuta mängumaailma ja elanike elu võimalikult lähedaseks tollaste inimeste tegelikule elule. Kui asula valmib, tuleb keskväljakule turg, mis oli siis asjade järjekorras. Elamu- ja käsitöötänavad lahknevad sellest igas suunas. Paigutage hooned nii, nagu soovite, ilma et oleksite mänguvälja võrega seotud, pöörake neid vastavalt oma ettekujutusele sellest, kuidas tänavad peaksid välja nägema.

Õppige uusi käsitööd, neid on sepatööst mesinduseni palju. Kõik asulas toodetud saab kasumiga maha müüa.

Mida edukamaks teie linn muutub, seda suurem on soov see kõik jõuga ära võtta. Hoolitse kaitse eest. Harkide ja vikatitega relvastatud talupojad ei võitle kuigi tõhusalt. Sõjaväesalga moodustamiseks rajada kasarmud ja õppelaagrid, kus saaks välja õpetada sõjategevuseks sobivaid noormehi.

Lahingud toimuvad reaalajas. Lahingusüsteem ei ole liiga keeruline, see on pigem majanduslik kui sõjaline strateegia. Kuid juhtus nii, et neil päevil ei saanud sagedaste sõdalaste ja röövlijõukude tõttu üldse ilma sõjaliste asjadeta hakkama.

Mängul on aastaaegade vahetus. Talvel Manor Lordsi mängimine pole lihtne, eriti kui teie linn osales eelmisel päeval lahingus ja kandis suuri kaotusi. Parem on alustada talveks ette valmistamist, muidu on raske seda ilma kadudeta üle elada.

Manor Lords laadige arvutisse tasuta alla, see kahjuks ei tööta. Mängu saab osta Steami platvormilt või arendaja ametlikult veebisaidilt.

Kui soovite saada keskaegseks isandaks ülimalt realistlikus simulatsioonis kogu mängu vältel, installige mäng kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more