Järjehoidjad

Impeeriumide märts: kuningate sõda

Alternatiivsed nimed: Impeeriumide märts: Lordide sõda

Kogukond mänguga Empires: March of the Empires: War of the Kings.

Gameloft esitab oma kohtusse Marsh Empire: War of Kings on mobiilimäng, kus saab mängida tundide jooksul. See on mitme mängijaga strateegia, mis juba pealkirjas häälestub. Kui olete selle žanriga tuttav, saate hõlpsasti aru, mida teha:

Impeeriumite rütmid: Kuningate sõda on tasuta alla laaditav ja kui soovite kiirendada pihustamisprotsessi või saada harva esinevat artefakti, on tasuline sisu.

 • Valige fraktsioon
 • Valige arvukaid armies
 • Rongi armee
 • Leita liitumisteks
 • Kasutades ressursse
 • Ettevõtete arendamine
 • Ehitushoonete ehitamine
 • Missioonides ja kampaaniates osalemine
 • Lisaks mobiiliversioonile saate alla laadida ka Empires: War of the Kingsi märtsis arvutisse ja siis suurel ekraanil toimuvad lahingud näevad veelgi muljetavaldavamaks ja arveldus ilmub kõigis üksikasjades.

  Valige peamine valik.

  mängijat kutsutakse üles määrama ühe osa:

  • Kingid kõrgetest mägedest
  • Kings north
  • -st
  • Liivaste kõrbest

  Tegelikult on igal esindajal maastiku tõttu mõned erinevused, kuid need ei ole nii radikaalsed, et need on tõesti olulised. Valige see, kes kõige paremini meeldis, sest edu sõltub teie edaspidistest tegevustest. Ja veel, mainime omadusi, mida iga monarhi valduses on.

  Koroli on kaetud terasribadega ja meisterlikult kapteni mõõka. Boonus on neil marssidega 5% kiirem ja kiirem ülejäänud hoone ehitamine. Nende üksused on kuningliku ordeni rüütlid. Põhjakuningad on suurepärased ratturid ja 10% ülejäänud koolitusel. Nende üksused on üsna kasulikud bouarid. Sultanid on täiuslikud võluri meistrid. Nende eeliseks võib pidada, et neil on 5% rohkem vägesid, mis on oluline arvu edasiseks suurenemiseks ja lahingute ajal. Samuti on nende fraktsioonid uuringutes 10% kiiremad, andes märkimisväärse eelise oma konkurentide ees. Nende üksused on salakavalad mõrtsukad.

  Kuid mäng Marsh Empires: Kuningate sõda võimaldab meil kõigepealt katsetada iga esindaja rolli, et teha lõplik valik.

  Muud mängu omadused.

  Mängijal peab püsima oma käed pulssil, ühtlaselt kõikides suundades. Impeeriumide märts: Kuningate sõda, mäng on kõik, mis on vajalik harmoonilise edu saavutamiseks, peamine eesmärk on mitte teha vigu.

  Väib olla aktiivne kõike. Eelkõige aitab liit liituda teiste mängijatega. Kuid selleks, et saada grupi osaks, ei piisa, peab see olema kasulik, kui ta reageerib aktiivselt abikõnele, jagab ressursse ja teadmisi. Ainult sel juhul, kui vajate abi, on vastamise kõne palju kiirem ja vabatahtlikum. Kui teil on armee, tehke seda asjatundlikult. Ära keskendu rünnaku suurimale suurenemisele, jättes nõrga kaitsva osa.

  Ärge unustage hooneid parandada, sest iga uue tasemega töötavad nad tõhusamalt. Ressursside kaevandamisel ärge üritage hävitada miinid ja metsad tõenäolisemalt või täita kõik külalistele. Kui äkki teie küla rünnatakse ja rüüstatakse, hävitatakse ka varud, mis on täis tarneid. Kui aktiivsed ülesanded jäävad, on kahjude taastamine palju lihtsam. Pöörake tähelepanu oma kangelale, andes talle kasulikke võimeid. Ärge üritage kohe kõike katta, on parem keskenduda täpsematele andekatele, mis on kasulikud selgelt määratletud ülesannetega.

  Games Empire'i märts: Lordide sõda pakub rikkalikku valikut võimalusi. Kuigi ei saa öelda, et suundumused erinevad selle žanri mängudest, on neil kahtlemata individuaalne lähenemine.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more