Järjehoidjad

Marsaktsioon: lõpmatu ambitsioon

Alternatiivsed nimed:

Marsaction Infinite Ambition kosmosestrateegia mobiilseadmetele. Suurepärase kvaliteediga graafika rõõmustab mängijaid. Muusikalised kompositsioonid on hästi valitud, häälnäitlemine kvaliteetne. Mängus peate haldama Marsil asuvat kosmosebaasi.

Seal on üsna huvitav süžee.

Tegevus toimub kauges tulevikus. Marsi on koloniseerinud inimesed. Koloniseerimise ajal osutus see planeet juba asustatud. Sellel elavad sõbralikud putukad, kellele inimkond on andnud nime Swarm.

Aastaid oli kõik korras ja siis oli sellel putukate rassil mutatsioon, mis muutis nad uskumatult agressiivseks. Asunike olemasolu Marsil on ohus. Peate aitama kolonistidel ellu jääda ja lisaks sellele peate välja selgitama, mis põhjustas sellise mutatsiooni varem inimestega sõbralikes olendites.

Kui hakkate mängima Marsaction Infinite Ambitionit, antakse teile kontroll väikese baasi üle, kus on ellujäänud kolonistid.

Enne saatuslike otsuste langetamist peate läbima väikese koolituse. Nagu paljudes teistes mängudes, on oluline õppida, kuidas mänguliidesega suhelda.

Pärast seda asuge asja kallale, ärge raisake aega, sest leiate üsna palju raskusi.

  • Avastage planeedi
  • territooriumi
  • Hankige oma baasi laiendamiseks ning sõidukite ja relvade meisterdamiseks vajalikud vahendid
  • Leidke ellujäänud inimasustused ja evakueerige ellujäänud, kuid olge ettevaatlik agressiivse kohaliku loomastiku eest
  • Tehnoloogiate arendamine ja tootmishoonete uuendamine
  • Looge tugev armee ja varustage see kõige arenenumate relvadega
  • Hävitage sülemi liikmed ja proovige avastada nende uskumatu julmuse olemust

Kõige õppimisega ja planeerimisega on raske hakkama saada. Kuid just vajadus mõelda iga järgneva sammu peale, teeb mängu nii huvitavaks. Meil on kõiges vaja pidevat tasakaalu. Te ei saa kulutada liiga palju ressursse baasi laiendamiseks, riskides jätta see kaitsetuks. Kuid ka armeele pole kõike võimalik kulutada, võib selguda, et nii suure hulga vägede ülalpidamiseks pole piisavalt ressursse. Proovige järk-järgult arendada kõiki tegevusvaldkondi.

Värbage kosmodroomi saabuvat sõdurit ja pange kokku andekate sõdalaste meeskond. Igal komandöril on oma ainulaadsed oskused, mis kehtivad kogu tema juhitava sõdalaste rühma kohta.

Vaenulikuks muutunud planeedil võid kohata nii tugevaid vaenlasi, et üksi ei saa hakkama. Kuid ärge heitke meelt, võite kohtuda teiste mängijatega üle maailma ja moodustada liidu. See aitab nii kõigil osalejatel kiiremini areneda kui ka üksteise vägesid lahingute ajal tugevdada.

Mängusisene pood võimaldab teil osta puuduvaid ressursse, unikaalseid esemeid ja kangelasi mängusisese valuuta või pärisraha eest. Valik on perioodiliselt uuendatud ja seal on väga helded allahindlused.

Saate Android-s rakenduse

Marsaction Infinite Ambition tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Installige mäng kohe, päästke surmavasse lõksu jäänud kolonistid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more