Järjehoidjad

Marveli löögijõud

Alternatiivsed nimed:

Marvel Strike Force on MMORPG superkangelaste universumist, mis on kõigile mängijatele teada. Nagu alati, on selle arendaja mängudel kõrgetasemeline graafika, professionaalsete näitlejate häälnäitlemine ja muusika, mis ei jäta kedagi ükskõikseks.

Mängu alguses moodustavad teie meeskonna vaid paar tegelast. Kampaania edenedes saate oma juhtimise all palju rohkem. Kuid ärge unustage treenida, varustada ja taset tõsta neid, kes teie meeskonnas juba kurjaga võitlevad.

Mängus kohtute järgmiste tegelastega:

  • Loki
  • Spiderman
  • Kapten Ameerika
  • Raudmees

Ja palju muud, isegi uskumatud Hulk ja Superman.

Kuid te ei saa hakkama ilma kaabakateta, kellest mõnda on üsna raske võita.

tegelast on erinevates klassides, alates lihtsatest kuni legendaarseteni. Iga tegelase klassi saab täiendada, kui leiate selleks piisavalt kaarte.

Klassis tõustes suureneb tema jõud märkimisväärselt ja isegi uued võimed avanevad. Igal võitlejal on oma ainulaadsed oskused. Tõenäoliselt teate juba, mida iga superkangelane suudab.

Meeskonna koosseis on oluline. Õigesti valitud superkangelased või superkurikaelad peavad vastu peaaegu igale vastasele. Katsetage, avastades iga tegelase tugevad küljed ja kuidas nad koos teiste võitlejatega töötavad.

Loomulikult on kaalukausil kogu maailma saatus, nii et mõelge oma tegudele hoolikalt läbi, neist sõltub palju.

Võitlussüsteem pole keeruline, teie otsustate, millal ja kes teie kangelastest erioskusi kasutab. Nende oskuste laadimine võtab aega, seega on oluline neid õigel hetkel kasutada ja siis tuleb oodata.

Võitlus tehisintellekti või teiste mängijatega üle maailma, kasutades Interneti-tehnoloogiat.

Pakutakse

igapäevast, iganädalast ja igakuist preemiat, mis ei lase teil mängu üheks päevaks unustada. Kui mõnel päeval ei saa te mängule palju tähelepanu pöörata, ärge muretsege. Kingituste saamiseks astuge lihtsalt paariks minutiks läbi ja kontrollige, mida teie võitmatu meeskond teeb.

Riiklikel pühadel, hooajaliste pühade ja spordivõistluste ajal korraldavad arendajad sageli neile sündmustele pühendatud üritusi. Sellistel päevadel on teie kangelastele palju eksklusiivseid auhindu ja haruldasi kostüüme. Mängige Marvel Strike Force'i tänu sellele, et teil ei hakka kunagi igav.

Lisaks antakse sageli välja uuendusi, ilmuvad uued kangelased, kostüümid ja varustus.

Selles on mängusisene pood, mille sortimenti uuendatakse regulaarselt. Võimalik on osta mängusisese valuuta või pärisraha eest. Põhimõtteliselt on need erinevad kaunistused ja muudatused, mis mõjutavad kangelaste välimust, kuid mõned ostud võivad mängu teie jaoks pisut lihtsamaks muuta. Vaadake poodi sagedamini.

Saate rakenduse

Marvel Strike Force Android jaoks tasuta alla laadida siit, kasutades sellel lehel olevat linki.

Kui teile meeldivad Marveli universumi tegelased ja soovite nendega kõigiga kohtuda, annab mäng teile sellise võimaluse! Installige see ja alustage mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more