Järjehoidjad

Marvel Avengers Alliance

Alternatiivsed nimed: Marvel Avengers Alliance

Game Marvel: Avengers Alliance - on omakorda põhinev sotsiaalne mäng, mis kandideeris. Sest Marvel: Avengers Alliance planeeritud veebiväljundid Android.

Kuna see mäng on brauser, Peaasi, et teha seda tööd - see on ühendatud internetti. Parim uusi mänge - see on rohkem võimsaid arvuteid.

In Marvel: Avengers Alliance registreerimine ei anna teile palju vaeva. Registreerimiseks peate tegema järgmist

1. Minge veebisaidile pühendatud selles mängus.

2. Kirjutatud esimese lahtri aadress oma e-posti postkasti.

3. Sisesta tugevat parooli, kasutades kombinatsiooni tähti ja numbreid.

4. Kirjutage kuu, päev ja sünniaasta.

5. Vajuta nupule « Spielen ».

Kui vajutate nuppu, siis automaatselt anda oma nõusoleku kõiki reegleid, lepingute ja teiste online mängu Marvel: Avengers Alliance.

Game MAA tutvustab teile kogu oma iseärasused ja kangelasi.

Play Marvel: Avengers Alliance eks, teades kõik kuus klassi, mis on loodud mäng:

1. Universaalsed - neutraalne klass. See on tugevad ja nõrgad küljed seoses teistesse klassidesse. Tuntud Vagunid - on Angel, Beast, Mockingbird, Rogue, karistaja.

2. Blaster. Nad on tugevamad Bruisers. See klass on surmav puhub ja ignoreerib kaitse Bruisers kui rünnata neid. Aga nad on nõrgemad gild. Kuulsad kangelased Blaster - see Iron Man, Cable, Human Torch, Storm, dr Strange, Phoenix, Havok, Ms Marvel, Scarlet Witch. Nad on tavaliselt kõrge staatus rünnak.

3. Jõumees. Bruisers tugev vastu Scrapper, kuid nõrk vastu Blaster. Tuntud tegelased Jõumees - etoHalk, Juggernaut, Colossus, Thor, Hercules, She-Hulk, Valkyrie, Thundra, Wonder Man ja X-23. Nad on tavaliselt kõrge kaitse ja kõrge tervist.

4. Scrapper. Nad on tugevamad Spies. Näita nõrkus võitluses Bruisers. Tuntud tegelased Scrapper - on Deadpool, Wolverine, Daredevil, Luke Cage, Iron Fist, Spider-Woman, Seth, Ghost Rider, Magik, Quicksilver, Omega Sentinel, Shatterstar ja Union Jack. Nad on tavaliselt kõrge staatus täpsust.

5. Spies. Nad saavad võimaluse olla tugevam gild, kuid nõrgem Scrapper. Spies kuulus kangelased - on Black Cat, Spider-Man, Black Widow, Invisible Woman, Kitty Pryde, psylocke, Tigra, Wasp ja Saatan. Nad on tavaliselt suure täpsusega ja võimet Dodge.

6. Taktika. Tugev taktika vastu Blaster, kuid palju nõrgem kui Spies. Kuulsad kangelased Taktika - on Hawkeye, Captain America, Mr Fantastic, Black Panther, kükloop, Black Knight, War Machine, Emma Frost, Fantomex, Hank Pym, Red Hulk, pääste-, Magneto ja constrictor. Paljud neist on tasakaalustatud olekus.

In Marvel: Avengers Alliance mängida sa südamelööke, sest enamik tähemärki tead päris lapsepõlves ja nad on pikka aega olnud kiindunud.

Avasta maailma Marvel: Avengers Alliance Online kõiki selle iseärasusi ja seiklusi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more