Järjehoidjad

Marvel Super Hero Squad

Alternatiivsed nimed: Marvel Super Hero Squad, Marvel Superhero meeskond

Marvel Super Hero Squad - kangelaslik brauseri mängu. Loojad mäng firma Gazillion Entertainment. Mäng on mõeldud noortele (laps) põlvkond. Ettevõte püüdis luua hubane pelgupaik armastavad koomikseid ja fantsticheskih kangelased, ja on pöördunud selle juhtumi huumor.

Maa on ohus! Kas tulla appi meeskond super kangelased. Mis, muide, olete loomas. Mängitakse kõik tuttavad super kangelased. Tähtede mängu paarkümmend, ja nad kõik on koomiksiraamat kangelased Marvel. Esita Marvel Super Hero Squad on, et edu.

Game Marvel Super Hero Squad pakub enne maksad tähelepanu süsteemi nõuded, ja see on lihtne:

• arvuti keskmine parameetrid

• Interneti-ühendust.

Nagu võite liikuda edasi protsessi mängu, kuid see ei olnud seal. Marvel Super Hero Squad registreerimine takistab. Nüüd sa lihtsalt pead minema samm-sammult ja õigete andmete registreerimise etappi:

• külastada ametlikul mäng Sailly

• Valige "Start"

• täpsustada kuupäev, kuu ja aasta oma sündi

• vali oma sugu (mees või naine)

• Sisestage kasutaja nimi, veenduge, et see on vähemalt kuus tähemärki pikk

• Kasutage salasõna vähemalt kaheksa tähemärki

• Korrake leiutati enne salasõna

• leppida kokku, et paneb linnuke, eeskirjade ja poliitika konfidentsiaalsuse

• sisestage aadress oma praeguse e-posti aadress;

• taas valida "next".

Ja sa super kangelane. Sinu peamine eesmärk mängus Marvel Super Hero Squad online on ehitada super meeskond ja kangelasliku kaitsmise oma universumi lurjused ja halvad tegelased. Ja kogu mäng on teil väiksem ülesandeid, mille täitmise autasustatakse kogemusi punkte. Ühes režiimide seiklus saab mängida kuus storylines. Lahingus ¾ iimis, saate lihtsalt võistelda teiste kangelaste, unustades põhiülesandeid.

In Marvel Super Hero Squad, saab mängida nii hea iseloomuga ja on kaabakas. Hea tähemärki säravamaid neist nagu: Captain America, Thor, Hulk, Wolverine, Iron Man, Silver Surfer, Falcon, Spider-Man ja paljud teised. Ja kuigi igaüks neist on oma unikaalsed omadused.

In Marvel Super Hero Squad on võimalik kindlaks teha sellised omadused:

1) saad ka sõdida neli

2) Näidata kunsti lahing, sõltuvalt maastikust lahing

3) osaleb duels

4) see on võimalik, et saada ligipääsu teisest tunnust ja kostüümid

5) Võite Fight team

6) avastamist fraktaale Infinity varustada oma kangelane suurriikide

7) Lisaks on olemas stsenaariumid;

8) kogemus unustamatu seiklus lugu kuus ettevõtet.

Game Marvel Super Hero Squad võimaldab mängida tasuta. Võimaldab võimaluse tunda värviline maailm koomikseid. Näete kõik koomiksiraamat tähemärki. Graafika mängida veidi koomiline Cartoon stiilis. Miks ta võtab ringi nooremad fännid. Super kangelased ootavad sind!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more