Järjehoidjad

Mass Effecti legendaarne väljaanne

Alternatiivsed nimed:

Mass Effect Legendary Edition Mass Effecti universumi kuulsa mängude triloogia kordusväljaanne. Kõik kolm osa on saanud muudatusi, kuid see on kõige märgatavam esimeses osas, sest põhimõtteliselt tasub sellega arvestada. Mängu jooksul tegelete galaktika päästmisega vaenlaste hordide eest väikese üksuse eesotsas, mida juhib kartmatu sõdalane John Shepard.

Mäng algab tegelaskuju redaktoriga, kus saate valida peategelase soo ja välimuse. Esimese osa puhul on see uuendus, enne taasväljalaskmist polnud see võimalik.

Graafika on oluliselt paranenud, mängimine on muutunud palju meeldivamaks, kuid pildikvaliteet ei vasta endiselt tänapäevastele mängudele. Mängukäiku on täiustatud, see on muutunud pigem kolmanda osa moodi. Sihtimissüsteem on muutunud lihtsamaks.

Teises osas on muudatusi vähem, kuid need on. Relvad ei kuumene nii kiiresti üle ja see võimaldab teil mängida mugavamalt. Nüüd pole vaja automaadist salve tulistada ja kohe varjupaika tormata. Mängu käik on jäänud peaaegu muutumatuks, kuid paljud peavad teist osa parimaks. Ilmselt seetõttu püüdsid arendajad olulisi muudatusi mitte teha.

Kolmas osa on muutunud keerulisemaks. Maksimaalsel raskusastmel on mäng huvitavam. Lisaks on nüüd veelgi rohkem ülesandeid ja missioone, mis võimaldavad teil triloogia viimases osas kauem viibida.

Muidu on see sama mängude tsükkel. Peate tegelema Gethi, kogujate ja niitjatega koos leviathanidega, päästes mitte ainult inimkonna, vaid ka kõik liigid, kes mängu universumis elavad.

võistlust mängus üsna palju:

 • Azari
 • Juuksed
 • Inimesed
 • palgalist
 • Turians
 • Hanars
 • Elkorid
 • Krogans
 • Kvaarid
 • Vorka
 • yagi

Ja see pole isegi täielik nimekiri kõigist mängumaailma elanikest. Arendajate fantaasia täitus tõsiselt. Kõik rassid pole humanoidid, on isegi intelligentseid meduusid.

Mängu süžee on hea, mäng tekitab sõltuvust. Teie tehtud otsused võivad mõjutada mängu hilisemaid osi.

Mängu võitlussüsteem on huvitav. Relvi on mitut tüüpi.

 1. Püstolid
 2. Rünnakurelvad
 3. jahipüssid
 4. Snaipripüssid
 5. granaadid
 6. Kineetilised, vaimsed rünnakud

Kõiki relvi saab uuendada. Lisaks võivad erinevatel eksemplaridel olla eristavaid tunnuseid. Näiteks on püstolid, mis lasevad valanguid, mis on kõige tõhusamad lähedalt või vastupidi, mis teevad eemalt rohkem kahju, kuid millel on väiksem tulekiirus. Sama ka teist tüüpi relvadega.

Laskemoon on erinev. Võimaldab läbistada soomust või teha lisakahjustusi tule ja isegi elektriga, mis on eriti tõhus robotite vastu.

Kui jõuate tasemele, saate valida, milliseid võimeid arendada.

Kõigil meeskonnaliikmetel on oma anded, keegi oskab paremini arvutit häkkida, keegi on lähivõitluses tugevam ja keegi on laskeulatuses. Samuti saate taseme tõustes nende andeid parandada.

Lahingus saate anda oma meeskonnale käsklusi ja valida neile kõige mugavamad positsioonid.

Mass Effect Legendary Editioni tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Selle väljaande saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Kui teil jäi see mängude tsükkel kuidagi vahele, on see väljaanne Mass Effect Legendary Editioni mängimiseks parim valik. Kõik suuremad vead on parandatud ja palju täiustatud! Alusta mängimist kohe, see uskumatult põnev lugu ootab sind!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more