Järjehoidjad

Massiefekt

Alternatiivsed nimed: Massiefekt

Mass Effect - mäng, mis oli edukaks määratud. See on tehtud fantaasiažanri parimates traditsioonides. Vaatamata mõningatele sarnasustele KOTORiga on projekt populaarne. Lisaks varjavad arendajad uue suurepärase mootoriga plagieeringu meisterlikult. Mängu graafika on suurepärane, võitlus ja laskmine on realistlikud, kõik žanri põhielemendid on täielikult esindatud ühes sõnas, mängijatele pole midagi ette heita. Edasi kohtub peamängijaga, kes koos paari seltsimehega sõidab läbi intergalaktilise ruumi. Teie tegelase käsutuses on kaasaegne tähtlaev nimega Normandia.

B Mass Effect RS peate kohtuma tuttavate dilemmadega, kangelane peab valima, milline pool, hea või paha, liituda. Intergalaktilistel konverentsidel otsustatakse planeetide ja tervete galaktikate saatus. Jah, kõik on liiga tõsine, aga mida sa arvasid?

Teie kangelase lugemiseks loeti alguseks Mass Effecti allalaadimine. Selleks piisab mängu jagamise leidmisest ühel teie lemmikest torrentist. Siis on kõik tehtud pöidlaga - alguses valite oma iseloomu isiksuse, moodustate oma ainulaadse elulugu ja saate turvaliselt minna reisile. Sõltuvalt sellest, millist elulugu eelistate valida, muutuvad mängu dialoogid ning ka ülesannete arv. Massiefektis võivad tähemärgid kuuluda erinevatesse klassidesse.

  • Psionik
  • Soldat
  • Technik

.Samuti on saadaval mitu segaklassi. Tähemärkide toimetaja võtab sinult vähemalt pool tundi, kuid see on loodud nii hästi, et kulutatud aeg jääb märkamata.

B massiefekti missioone ilmuvad kuhugi. Arendajad on suutnud teha projekti huvitavaks, kui tundub, et peaaegu kõik tuleb mängijatega siduda, krundi hoogu saab, et mängu silmad on võimatu lõhkuda. Me lihtsalt ei saa vaikida asjaolust, et lõpus leiad reaalse Hollywoodi tegevuse-trilleri, mitte vähem. Noh, üldiselt sa teadsid, et sa pead mängu alla laadima, sa ei saa seda mööda lasta, kas pole?

B massiefekti relvad kõige kaasaegsema ja võimsama kangelaste jaoks. Seega on välismaalaste vaenlastega üsna lihtne tegeleda. Kuid te ei tohiks aeg-ajalt lõõgastuda, proovida alustada paari missiooni. Tähemärgid saavad nautida kõiki tsivilisatsiooni tehnilisi hüvesid, mis oluliselt muudavad mängu ja muudavad selle dünaamilisemaks. Lahingute vahel saate anda oma liitlastele korraldusi ning määrata sihtmärke. Tõega, see on kõige olulisem ainult siis, kui seisab silmitsi tõeliste kogenud ülemustega, kes avanevad teile suure raskusastmega.

Noh, kas te ei ole veel valmis oma lemmikmängude kogumist uue koopiaga täitma? Selguse huvides soovitame tutvuda videofiltriga, mis esitati Mass Effecti esitlemiseks, mis kirjeldab üksikasjalikult kõiki projekti eeliseid.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more