Järjehoidjad

Mass Effect 3

Alternatiivsed nimed: Mass Effect 3

Kahjuks põnev ja huvitav ulme žanri täna saab ohutult ladustada Punasesse Raamatusse. Ja kuigi teatud summa fantaasia lugusid kosmose ja ähvardav välismaalaste läbi regulaarselt, auaste neid originaal sci-fi žanri saab venitada. Tuletame meelde, et ulme peetakse üks, mis ei ole vastuolus tänapäeva teaduse saavutustel, mis kindlasti ei saa öelda seda filmi, pole mänge, eriti. Kuid Mass Effect 3 - mäng, mis püüab taaselustada tõeline fantaasia. Märgata, et arendajad põhjalikult uuritud kõiki funktsioone ja omadusi žanr enne kui alustas tööd triloogia. Isegi kõige keerulisemad vapustav hetki mängu vaatama loomulikult võimalda seaduste loogika ja selgitused (noh, muidugi, kui sa ei ole kriitik, ja ei kaeva liiga sügavalt, püüame leida erinevuse hetkel reaalsus). Hea ja korralik sci-fi mäng - see on kõige sobivam vastus Mass Effect 3 tk.

Põhjal teaduslikke ideid projekti tehtud selline "null element", mis võimaldab teil muuta palju erinevaid objekte meelevaldsed piirangud. Mängu arendajad on lubanud endal arvata, et lähemal XXII sajandil see toode, see - mass effect - kasutatakse kõikjal ja igal pool (Mass Effect 3 lähetust mingil moel näidata, kuidas see toimib, kui sa tahad, et oleks võimalik aru saada! ). Ja see on oluline kõigi eluvaldkondadega ja tegevus: mootoritele õhusõidukid ja kosmosesõidukid, relvad, majapidamistarbeid. Esmapilgul võib see tunduda üsna segane ja ebareaalne, aga aru tõsisem, võite leida seletust kõik inimesed eranditult. Peale kõige sürrealistlik element Mass Effect 3 - relv, mis töötab muutes jahutusradiaator, ja see on teaduslikult põhjendatud. Nagu näete, on mäng loojad omalooming tuli väga vastutustundlikult. Ja see ei ole tähtis, kuidas kombinatsioon kvaliteet gameplay ja rohkem või vähem realistlik lugu on edu võti?

Enne soovite alla laadida Mass Effect 3, mõtle, kui te olete juba tuttav eelmise projekti osi. Kui ei, naistele tõelist mängu ei oleks võimalik saada. Soovitan soojalt kiiresti järele jõuda. Lisaks esimeses ja teises osas mass effect ei ole hullem kui lõplik projekt triloogia. Läinud mängu, siis tead, et legendaarne kangelane Shepard vallandati organisatsioon, kuid pikka aega ilma tööta jääda muidugi ei saanud. Juba tuttav Mass Effect 3 tähemärki ja uustulnukad aitab peategelane taas päästa Maa invasioon niidumasinad. Lõpuks fännid ootasid projekti tulemus - kõik storylines ühtlustuma kolmas osa. Elavalt ette kujutada kõike valmis mängu saab vaadata kuni Mass Effect 3 trailer video. Usu mind, sa ei saa jääda ükskõikseks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more