Järjehoidjad

Maagia meister

Alternatiivsed nimed:

Master of Magic on klassikalise strateegia uuendatud versioon. Graafika on tõsiselt ümber kujundatud, tegelikult on kõik tekstuurid ja tegelased uuesti loodud. Muusika ja häälnäitlemine läksid mängu klassikalisest versioonist.

Mäng ei ole ainult strateegia, see ühendab kahte žanri, käigupõhise strateegia ja RPG. Win-win kombinatsioon.

Vali endale meelepärane tegelane ja peale väikest treeningut oled valmis fantaasiamaailmu vallutama.

Mäng on väga huvitav ja põnev, nagu klassikaline väljaanne.

  • Valige 14 erinevast koolist ja rassist pärit võluri hulgast
  • Arendage oma võimeid, neid on rohkem kui 60
  • Õppige üle 200 loitsu
  • Moodistage oma meeskond enam kui 196 üksusetüübist
  • Koguge arvukalt unikaalseid esemeid
  • Allutage oma tahtele kaks külgnevat maailma Arcanus ja Mirror

Kõigi nende ülesannete täitmine annab teile selles mängus palju tunde, mis on täis uskumatuid seiklusi.

Levitage oma mõju riigi uutele piirkondadele ja alistage kõik territooriumid. See pole nii lihtne ülesanne, kui esmapilgul võib tunduda, ja ilma liitlasteta ei tule te kunagi toime. Koguge enda ümber kõik sarnaselt mõtlevad inimesed, kellega kohtute tohututes mänguruumides. Kuid ärge unustage, et peate olema ainus juht.

Juhtige kuningriiki, palkage armeed, väga oluline on võita. Armeed ei pea olema inimesed, need võivad sisaldada väga erinevaid olendeid, nagu sõjadraakonid, orkid, gnollid, trollid. Võite palgata ka päkapikkude või päkapikkude iidse rassi esindajaid, nad on tublid ja tugevad võitlejad. Igal lahinguüksuse tüübil on oma tugevad ja nõrgad küljed, seda on oluline lahingute ajal nende juhtimisel arvestada.

Ma naudite Master of Magic'i mängimist tänu selle peaaegu piiramatutele võimalustele. Saate isegi ümbritsevat maailma oma äranägemise järgi muuta. Selliste muudatuste jaoks on vaja läbi viia maagilisi rituaale, rakendada alkeemiaoskusi ja kasutada oma salajasi jõude.

Lahingusüsteem on üsna keeruline, oluline on lahinguväljal valida õige taktika, milles kõik teie võitlejad üksteist aitavad ja suudavad üksteist täiendades suhelda.

vaenlase üksust ja teie väed käivad kordamööda, nii et teil on aega mõelda ja oma armeele korraldusi anda. Sinul kui juhil on võimalus toetada oma sõdalasi võimsate loitsudega ja rakendada õigel ajal erinevaid jooke.

Te pole ainus võimas mustkunstnik kuningriigis, teil on palju konkurente, kellega tuleb ettevaatlik olla. Kui neil on võimalus, püüavad nad sulle kindlasti kahju teha.

Mäng ei paku midagi uut, see kuulub klassikasse, selles on õiges vahekorras kõik, mis tegi sarnaseid mänge edukaks palju aastaid tagasi. Siin on sellele lisatud uus täiustatud graafika, mis praktiliselt tagab edu.

Master of Magic tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu müüakse ametlikul veebisaidil ja mitmetes portaalides. Osaleb sageli müügil, kust saab hea allahindlusega.

Hakkake mängima, et saada kuningriigi valitsejaks maailmas, mis on täis maagiat!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more